Menštruácia mi mešká 5 dní. Som vôbec tehotná?

lauruska23
28. apr 2021

Ahojte baby potrebujem pomoc meskala my menštruácia 5 dní a testy negatívne na 6 deň silné krvácanie a bruško mam tvrdé a od pupky až k lonu mam čiaru a strije tak teda môžem byť tehu?

lia_nka
28. apr 2021

Nie

miadi
29. apr 2021

@lauruska23 nie mas negativny test nie si teho. Strie nemam ani po dvoch detoch ., teda mam jednu na kolene od puberty. 😁Proste ti len meskali

cookie29
29. apr 2021

Akože na základe strii a tvrdšieho bruska by si mala byt tehu? Napriek negatívnym testom??? To by bol tehotný aj chlap čo trpí zapchou 😂

nelca0510
29. apr 2021

@lauruska23 to ze mas strie a čiaru od pupka Nór je znak tehotenstva, to sa urobí až tak v 3.triemstri. Tehotenský test negatívny=nie si tehotná. To uz nikto nečíta návody? Rozbieha sa menzes, takže stále nemôžeš byt tehotná. A píše sa *mi

anjelicek26
29. apr 2021

@lauruska23 mas menstruaciu a negativne testy, nie si tehotna.

ivanka12311
29. apr 2021

Nie nie si tehotná...mohla ti meškať ak si pribrala ,schudla alebo si nachladnuta...

lauruska23
autor
7. máj 2021

@nelca0510 takže nakoniec som počkala pár dní a len tak zo srandy som si urobila tehotensky test a zrazu dve čiaročky menštruácia bolesti a po menštruácii som si urobila a test vyšiel pozitívny ❣️

nelca0510
8. máj 2021

@lauruska23 no keď to počítam, tak si v čase MS mohla mať ovulácia, ktorú každá vníma inak. Ale stále píšem, že tie príznaky co popisujes neboli tehotenské. Neviem ci je chcene, ale gratulujem.

zuzicka256
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre