Menštruácia mi mešká 5 dní. Môžem byt v tom?

aduska4892
27. nov 2020

Ahojte babule, s mužom sa snažíme o babenko. Milovali sme sa počas plodných dni niekoľko dni po sebe. Menstruacia mi teraz mešká 5 dni, ale strašne ma bolia prsia, mala som take jemne bolesti v podbrušku a taký silnejší výtok (možno trochu podobný ako pri ovulke). Mám chuť na všelijaké fajnoty, a bez sladkého nevydržím. Pár krát ma natiahlo pri krajani masa včera.
Myslite, že mi to test už ukáže?
Na gynu som sa už objednala o týždeň. Len sa nechcem unáhliť a tešiť sa, keďže už ti skúšame približne rok.
Ďakujem za rady

cookie29
27. nov 2020

test si mozes urobit hned v prvy den meskania, najlepsie z prveho ranneho moca. A k lekarovi je este zavcasu, najskor okolo 7-8tt skor aj tak nic neuvidi

anjelicek26
27. nov 2020

Ked ti meska menstruacia, mozes si spravit kedykolvek pocas dna test. Tak sup sup... a k lekarovi kopa casu, najneskor tak ale 8.tyzden... ci je babo v maternici... mozes ist aj skor, bodku uvidite, ale bez srdiecka este a s toho budes len nervozna.

nela6
27. nov 2020

@anjelicek26 moj sa pozrel hned pocas 5tt, videli sme piskotu samozrejme 😄, potom som mala ale jemne krvacanie a v 6tt+2 pozrel teda a uz bolo vidno srdiecko, plus pravdepodobne taky maly hematom... za mna je celkom ok pozriet ci je to tam kde ma byt, tych par sekund... 🤷‍♂️

anjelicek26
27. nov 2020

@nela6 ja som s toho bola nervozna kym srdiecko nenabehlo, moji v siestom nemali ani jeden, az v osmom, tak len nervy zbytocne, som si to mohla odpustit...ale do osmeho treba, ci je babo v maternici, keby je na vajecniku, tak s tymi 2cm uz ho moze roztrhnut :(

aduska4892
autor
27. nov 2020

@anjelicek26 no urobila som si test ten Clearblue a neviem, lebo keď som kukla by výsledok, nebolo to vidieť úplne lebo je tam že keď ste v tom tak čisté + a keď nie tak iba - no len ja som videla zreteľne mínus a slabé plus, duch? Alebo ešte nízky hcg?

anjelicek26
27. nov 2020

@aduska4892 daj to do okna, na biely podklad a odfot

petamich
27. nov 2020

@aduska4892 ak je druha ciarka slabsia ale viditelna znamena to stale, ze test je pozitivny, suvisi to s hodnotou HCG v moci, skus pripadne o 2-3 dni a mala by tmavnut 🙂

bibkapipka
27. nov 2020

@aduska4892 pokiaľ myslíš digitálny Clearblue, ked si tehotná ukáže ti jasné + a pod tým týždne. Podľa toho čo píšeš je tvoj negatívny.

petamich
27. nov 2020

@bibkapipka nemysli digitalny, clear blue skora detekcia alebo rychla detekcia - to su nazvy testov, uplne obycajne nie digitalne testy robia plusko namiesto dvoch ciarok, ja ich tiez pouzivam (ak je negativny je minus - vodorovna ciarka ak je pozitivny urobi druhu ciarku zvislo a tiez je menej/viac vyrazna)

elenita
27. nov 2020

@aduska4892 no hod sem fotku testu 😉

aduska4892
autor
27. nov 2020

@petamich áno presne tak to myslím, fotku pošlem neskôr, som bohužiaľ na poobednej smene. Dúfam že nezabudnem. Ale skúsim tak či tak aj iný test a počkám pár dni

aduska4892
autor
28. nov 2020

Baby zo svojej zvedavosti som si hneď ráno urobila iný test a pekne dve čiarky 😊😊

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1988
28. nov 2020

@miriam11 ako preco by mala byt hlupa???

petamich
28. nov 2020

@aduska4892 gratulujem! 🙂

milka1988
28. nov 2020

@aduska4892 fotku nemáš? 🙂

aduska4892
autor
28. nov 2020
nemenovana1999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre