Menštruácia mi mešká 5 dní a 2 testy sú negatívne

nessa_1
14. aug 2023

Ahojte 🙂 snažíme sa s manželom o bábätko🙂. Moje dni mi meškajú 5dní, robila som si už 2x test, ktorý vyšiel negatívny. Kedy je vhodne si spraviť test, je to ešte skoro? Ďakujeem

petamich
14. aug 2023

zalezi od toho, kedy bola ovulacia, kazdopadne po 5. dnoch meskania by uz mal test na 99% ukazat spolahlivy vysledok

zmrzlinka2021
14. aug 2023

@nessa_1 podla mna nie si tehotna. Nema zmysel si robit dalsi test

anna393
14. aug 2023

@nessa_1 ja som robila po 10 dnoch a vysiel negativny ... nakoniec som mala cistu na vajecniku dal mi lieky a cista praskla radsej chod k lekarovy

nessa_1
autor
14. aug 2023

@petamich ovulacia bola približne od 21-27.7

anjelicek26
14. aug 2023

Take meskanie a negativny test, tehotenstvo je dost nepravdepodobne.

nikiki29
14. aug 2023

@nessa_1 ovulacia je odsledovaná? Buď bola výrazne posunutá alebo tehotná nie si…

petamich
14. aug 2023

ja osobne si myslim, ze tehotna nie si a dovod meskania je iny, ak bola ovulacia cca. tam ako pises, test by uz bol urcite pozitivny, ak by si tehotna bola

nessa_1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nessa_1
autor
14. aug 2023

Počkám ešte pár dni a ak sa MS nedostaví, urobím test a navštívim lekára 🙂 vďaka

lajka77
14. aug 2023

@nessa_1 ahoj ja to mam podobne mne uz meska 8 dni a testy su negativne.. ovulaciu odsledovanu nemam ale myslim ze test by to uz ukazal.. moja dr ma dovolenku robi az od buduceho tyzdna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre