Menštruácia mi mešká 5 dní

15. okt 2023

Ahojte viem ze je tu veľa takýchto diskusii (neútocte na mňa) hneď ze sa pýtam náhodou ci to niektorá z vás nemala takže menštruácia mi mešká 5dni mam apku takže viem kedy mam mat robila som si tehotenský test pred 6. Dňami a mam strašne hustý výtok biely

nikolka5432
15. okt 2023

Tak si urob dnes ten test

autor
15. okt 2023

@nikolka5432 no ja neviem lebo keď som ho robila pred 6 dňami tak bol čisto biely bola bi tam aspoň slabulinka druhá čiarka a dneska sú zatvorené aj tie lekárne

nikolka5432
15. okt 2023

Nie každému ukáže test aj v deň očakávanej ms.Test vieš kúpiť aj v bille aj v Kauflande v lekárni.

autor
15. okt 2023

@nikolka5432 ja som už tehotná bola mam 3 ročnú dcéru a tiež to takto bolo že týždeň pred menštruáciou nič a po týždni som si urobila tehotenský test a bol už krásne pozitívny vies pýtam sa lebo si myslím že je nemožné ABI som bola tehotná keďže používame ochranu za každým

ankare
15. okt 2023

Sprav si test a uvidíš.

stellarstar
15. okt 2023

Ved skoč do dm ci kaufu a urob ešte raz test

nikolka5432
15. okt 2023

Ochrana nieje nikdy 100%

autor
15. okt 2023

@nikolka5432 ďakujem vám za vaše odpovede tak skočím kúpiť a uvidíme

dadka128
15. okt 2023

Najlepšie je otestovať sa, hcg ti moze nabehnuť v priebehu 24hodin ak si tehu urcite uz nieco ukaze potom daj foto ak chces

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre