Menštruácia a pozitívny test

monci17
21. aug 2024

Ahojte baby otvaram novu diskusiu,urcite ste mnohe moje prispevky citali ale teda mala som pozitivne testy atd meskali 3 dni vcera rano som bola na krv mala som hcg 5,9 co je malinko testy vcera uplne uz skoro ziadne ciarky ktore by boli vidiet.
Ms mam druhy den..a dneska ze urobim si test teraz zo srandy a vysiel pozitivny je vidiet ta ciarka a vcera taka silna nebola.
Nemalo sa to vyplatit prec s ms?

monci17
autor
21. aug 2024

@monci17 testy vcera

elizme
21. aug 2024

@monci17 nechala by som to tak a za týždeň skus znovu... mne keď meskala menštruácia 2 dni (som tehotná) a urobila som test nabehla hneď plná čiarka, tieto malo viditeľné su nesmerodatné.

monci17
autor
21. aug 2024

@elizme ale mne nemeska ale ju mam krvacam a vcera hcg v krvi 5,9 tak neviem ja som myslela ze tam uz ziadna ciarka nebude

elizme
21. aug 2024

@monci17 no ved práve, počkaj ten týždeň a skús znovu. Niekedy je to len biochemické tehotenstvo a zostanú zvyšky hcg... alebo ozajstné a za týždeň ti vyjde plná čiarka. Však uvidíš.

klejkaez
21. aug 2024

@monci17 to bude zvyšok hcg si myslim, to je bežné.
Treba neskor testovat, i krv mne brali po 10 dnoch az

monci17
autor
21. aug 2024

@klejkaez myslis? Vcera som mala testy uz biele no uvidim kaslem na to …😀
Pockam ako sa to vyvinie

majamat
21. aug 2024

@monci17 to je taka moda,a le v skutocnosti duch nie ej pozitivny test. tvoj vysledok to dokazuje.
na pozitivny tehu test potrebujes HCG aspon okolo 100, ked uzby sme moc prizmurili oci, tak nad 50. to nemas, cize testy ukazuju ducha, aj ked HCG v krvi nie je.

lauriik
21. aug 2024

Prepac ale naco si robis test "zo srandy" cez menstruaciu? Nejsi tehotna. Mas menstruaciu, krv negativna, testy negativne. Treba sa naucit prijat fakt, ze to nevyslo, nabrat silu na dalsie snazenie a ist dalej. Toto neustale dufanie nicomu nepomoze..

pet888
22. aug 2024

@monci17 ked stmavol, je to pozitivna informacia, tak skus o dva dni, ci opat stmavne. Ak ano, je to prosperujuce tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre