Menštruácia a hnedé špinenie

indira
21. apr 2014

ahojte mile mamicky
mam Problem ktorym my snad poradite
14 aprila som dostala MS mavam 6 dni lenze menza my stale trva neni silna je s takym hnedym spinenim nikdy sa my toto nestalo aby som mala tak dlhu menzu mala ste to tak niektora ?
pred MS som mala stale niake vytoky biely potom priesvitny

sashabb
21. apr 2014

@indira byva to normálne, Dr. to nejako neriešia. Pomáha vitamín B6 alebo kludne len šumivé C-čko 😉

lulu369
21. apr 2014

@indira no ja som po pôrode nemala MS tak ako pred otehotnením.Pred otehotnením som mávala 7 dní, pri tom dosť silné bolesti najmä prvé dni, po pôrode som mala 5 dní, takmer bez bolesti...takže to, že ju máš teraz uplne inú je normálne...

siska53
21. apr 2014

@indira ja som pri malom mala,prve dva cykly dlhsie,skoro 10dnove,dr.mi povedal,ze ak aj ten dalsi taky bude,mam dojst,ale dalsie uz boli ok. Prisla mi presne mesiac po odstaveni.
toto je tvoj prvy cyklus?
lebo aj po porode sa vselico meni. Kym pri synovi bola konecne nebolestiva,a uplne pravidelna,po dcere je to horsie,prve dva cykly nacas,treti skor o 4dni a tento vlastne,meska..(resp.podla prvych dvoch by mal prist dnes).
este otazka-tehotenstvo vylucujes?

indira
autor
21. apr 2014

@siska53 mam dve kocky ani pri jednej sa my toto nestalo ,,,lenze ja som po porode uz 2,5 roka ,,,,tehotenstvo no ked my meskala som si myslela kedze som dostala som to neriesila

siska53
21. apr 2014

@indira a,nedojcis,ci nie si kratko po odstave,ini?

mauythai
21. apr 2014

Ahojte mám otazku pred dvoma tyždnami som brala antibiotiká no tyžden pred tym som mala sex naplno kedže som ho mala den po poslednej MS mali by to byt nepl.dni no zatial mi MS neprišla už 5dni. Može to byt antibiotikami?

mauythai
21. apr 2014

Ahojte mám otazku pred dvoma tyždnami som brala antibiotiká no tyžden pred tym som mala sex naplno kedže som ho mala den po poslednej MS mali by to byt nepl.dni no zatial mi MS neprišla už 5dni. Može to byt antibiotikami?

indira
autor
21. apr 2014

@siska53 nie nedojcim uz 1 a pol

siska53
21. apr 2014

@indira potom volaj dr.,dakde bude problem,alebo tehotnost..

indira
autor
21. apr 2014

@siska53 myslis ze by som mohla byt tehu a mat MS mam skusit spravit test ?

monicka79
21. apr 2014

@indira ja som mala takúto ms a test negatívny, ale ked mi to trvalo už vyše týždňa, tak som urobila znova test a boli dve čiarky 🙂. Inak takto som špinila vyše mesiaca 😉

indira
autor
21. apr 2014

@monicka79 teraz mam malo krv a do hneda vytok ty si mala MS a si Bola tehu no skusim zajtra spravit test ,,,aj si mala niake priznaky

monicka79
21. apr 2014

@indira len ma pobolievalo trochu brucho a mala som tmavo hnedo krvavý výtok. Takto sa mi vždy ms rozbiehala deň dva a potom silná s bolesťou. Lenže vtedy som mala len toto slabé vyše týždňa, tak sa mi to nevidelo a urobila som znova test. plodné dni som mala neskôr, preto mi to ukázalo neskôr, dokonca ani doktor nič na sone nevidel ked som mu povedala že som mala pozitívny test a podľa dátumu poslednej normálnej ms už malo byť vidieť srdiečko. Povedal že môže ísť o mimomaternicové a mám prísť o týždeň, či niečo bude vidieť. A bolo 🙂 potom som dostala ascoritin a duphaston proti krvácaniu a potom to prešlo. Takže skús znova test a uvidíš.

indira
autor
21. apr 2014

@monicka79 zajtra spravim test som zvedava

siska53
21. apr 2014

@indira veru testni,ale ked nemas,doma,kup si a radsej sprav az rano z ranneho mocu,to vraj je presnejsie.

indira
autor
22. apr 2014

@siska53 ahoj dnes mam uz biely vytok

siska53
22. apr 2014

@indira tak tsi testni aj tak...
mne zas meska,len ja si myslim,ze u mna sa hormony davaju do poriadku.mala je mesiac po odstaveni a cyklus sa mi obnovil v januari po vyraznom,obmedzeni dojcenia. Toto mal byt 4. Od obnovy. 3.dosiel o 4dni skor,tento,zas meska...no cakam este.

lenusik331
22. apr 2014

ahojte chcem sa opytat ci ste stym nemali skusenosti niektora....minuly mesiac som mala menstruaciu az 10 dni a teraz mi meskaju uz 4 den..citim tlak vo vajecnikoch , krore ma pobolievaju...dakujem

siska53
22. apr 2014

@lenusik331 noo, myslim,ze je cas na test 🙂
Ja som pri malom mala taku perfektnu, slabu, nebolestivu ms, potom nic, len meskanie a priznaky ako pred. KEdze mi chosili vseliako a davali sme si pozor, tak m ani nenapadlo,ze som tehu. Az ked ma 2.den natahovalo a nechutila kava, som si kupila test. To som bola pomaly v 7.tyzdni.

lenusik331
22. apr 2014

ale od poslednej menstruacie som nemala pohlavny styk....a prave ja nemam ziadne priznaky...zeby som citila na sebe zmenu

lenusik331
22. apr 2014

@siska53 robila som si vysiel negativny....ja si skor myslim ci to nebude zapal,prechladenie,stres jedno s druhym....

siska53
22. apr 2014

@lenusik331 no,moze byt..ked ste nemali..ja si myslim,ze u mna to iste,co u teba,len s inymi priznakmi..
alebo este u mna uprava hormonov.

alexandra1104
22. apr 2014

ahojte mne meskala ms 9dni 4 testy negativne potom zacala ale len troska krvi skvor hnedy vytok cim to moze byt

lenusik331
22. apr 2014

@siska53 teraz je premenlive pocasie...treba si davat pozor.....a etse ktomu vsetkemu som chora......ani nezijem :( a Alexandra treba ist na gyndu....ja este pockam do konca tyzdna a idem zapaly su nebezpecne...alebo cysty :(

siska53
22. apr 2014

@lenusik331 myslis,ze kvoli pocku/ ja sice lahko nachladnem,ale to ide o mocove veci vzdy a teraz som nic take,nemala..ale mne ms zvykla,haprovat pred 1.porodom,plus/minus aj 5dni dakedy..tak neviem..hneva ma,to,lebo mam,ist zajtra s malou plavat,a potom aj,kvoli dovolenke v lete..mala,som,to vypocitane,ze super,vyjde to,bez toho a teraz..

lenusik331
22. apr 2014

Ved mozes pred dovolenkou v lekarnou kupit tabletky zeby ti zastavilo ms....uvidime..ja si myslim mne ide vajecniky roztrhnit uz tak ma boli...

siska53
22. apr 2014

@lenusik331 to som,bravala,len,to mi tak rozhadzalo cyklus,ze az. Sice sme,vdaka,tomu neplanovane,prisli k malemu🙂) ale,uz take veci brat nebudem,skusim,cecko bravat vo vacsej davke,to vraj pomaha,ked nie,tak to nejak prezijem.
a ty sa skus dat do tepla.aspon to zatial.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre