Máte skúsenosť s tehotenským testom RapiClear Classic?

viki1077
8. jan 2014

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či máte niekto skúsenosť s tehotenským testom RapiClear Classic?? aká je jeho spoľahlivosť podla vás a po koľkých dňoch od oplodnenia by som si ho mohla spraviť... prosím len o normálne odpovede ďakujem 🙂

linda20111
8. jan 2014

@viki1077 ahoj, ja som pouzila prave tento test, je asi najpredavanejsi v lekarni. Ked som urobila v prvy den meskania ms bol negativny, dalsi som urobila o 6dni a uz bol pozitivny. Takze ja odporucam robit az po tyzdni meskania ms

viki1077
autor
8. jan 2014

@linda20111 jéééj no budem sa snažit vydržať do vtedy.... 🙂 ďakujem krásne.. 🙂

daniaz
8. jan 2014

Zalezi od ovulacie a uniezdenia, ale na 13 dni po oplodneni uz by mobol ukazat 🙂

viki1077
autor
8. jan 2014

tusim je ti uz buď 15deň alebo aj 18 deň teraz neviem presný den.... :/ mohla by som ho uz okolo 10.1 vyskusat nie??? 🙂

daniaz
8. jan 2014

@viki1077 ja si myslim ze ano, moznoze ciarocka bude slabsia este ale ona postupne bude silniet ak sa ukaze 😉 Aj ja som to tak mala, hlavne si nerob pepino testy ked sa budes chciet viac krat testovat, vraj ukazuju falosnu pozitivitu 🙂 Drzim palce pri testovani, nech to naplni tvoje ocakavania 😵 Mne testik ukazal prvu slabu ciarku tusim 15 dni po oploddneni 😵

viki1077
autor
8. jan 2014

@daniaz ďakujem krasne no kupila so si len jeden informacne lebo je mala pravdepodobnost ze by som bola ale aj tak 🙂 no dufam ze vynde negativ... 🙂

lela001
8. jan 2014

Pokiaľ ja viem, aj od kamošky, čo je doktorka, sú veľmi spoľahlivé. Vravela, že sú to jedny z najpresnejších testov (to sa týka aj ovul.testov Rapiclear), tiež by som počkala na daky 14. deň od oplodnenia

inviav
8. jan 2014

ja som spokojna...nerobil duchov a ked som bola tehotna, tak sa krasne ukazali ciarky uz na 30DC...odporucil mi ho aj lekar

ckatka
28. apr 2020

Mne ukázal pozitívne v prvý deň meškania ms. Jasná čiarka žiaden duch. A druhý deň meškania úplne silné čiarky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre