Máte skúsenosť s tehotenským testom Clearblue ?

simik7192
30. nov 2019

Ahojte, chcem sa vás opýtať že či máte skúsenosť? Na krabičke píšu že má byť not pregnant alebo pregnant a nič tam nemám iba toto. Som 14dpo a dnes ráno som si spravila test a toto sa mi tam objavilo. Znamená to negatív alebo chybný test? Stalo sa vám to?
Ďakujem

vikinkamarkusko
30. nov 2019

@simik7192 negativny test

simik7192
autor
30. nov 2019

@vikinkamarkusko a prečo tam nie je napísané not pregnant?

joysi
30. nov 2019

@simik7192 ja som mala takto...

jeanne14
30. nov 2019

@simik7192 negatívny. Ak by bol chybný tuším neukaze nič, ak pozitívny ukáže 1+2,2+3.
Ale videla som niekde že písalo aj pregnant a pod tým týždne. Tak teda zrejme sú dva druhy 🤔 mne tiež na nom ukázalo len hore plusko a týždne.

simik7192
autor
30. nov 2019

@jeanne14 a @joysi tak musím vyskúšať spraviť neskôr dokiaľ nepríde ms ktorá by mala dôjsť zajtra alebo pondelok 😐

joysi
30. nov 2019

@simik7192 skús zajtra...držím prsteky 🙂

simik7192
autor
30. nov 2019

@joysi ďakujem veľmi pekne 🙂 dúfam ze sa to podari ale už asi vyskúšam klasiku papierový ☺️

supucka
1. dec 2019

@simik7192 ja som mala v piatok takto

joysi
1. dec 2019

@simik7192 ahojko tak ako skusila si papierový? 🙂

simik7192
autor
2. dec 2019

@joysi ahoj áno až dnes ráno zatiaľ nič ani kramiky ani čiarky 😐 už som zúfalá, je možnosť že ešte tak skoro mi to test nezachytil? Ráno som spravila a nič zatiaľ, budem ešte čakať 2 dní keď neprídu tak si spravím znova

joysi
2. dec 2019

@simik7192 myslím si, že áno 🙂 skús o dva tri dni a ak aj potom bude negatívny a nepríde ani mrška tak skoč radšej k dr 🙂

simik7192
autor
2. dec 2019

@joysi tak skúsim neskôr, dúfam že sa to podari, a že návšteva nepríde ❤️aaa ďakujem za podporu ☺️

livka_
2. dec 2019

@simik8192 my nemame v sr clearblue americke testy kde ti ako dilinovi napise "not pregnant". Ukaze ti znamienko minus. Ked v tom si napise ti plusku znamienko a 1tyzden napr. Pripajam ti fotku vysledkov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre