Mamatest verzus Pepino test

dada767
10. aug 2022

Dobrý večer. 🙆🤔 v lekárni kupovaný mamatest pri oboch bol duch to bolo v pondelok a dnes kupovany test pepino a oba bez náznaku druhej čiarky, 😯 neviem co si myslieť k Dr. Idem ráno ale som na vážkach lebo stymto som sa ešte nestretla 😠 mmimochodom boslest v podbrušku kazdý deň

veronikaszabova
10. aug 2022

@dada767 pozri diskusie tu - mamatesty aj pepino su nejake vadne teraz. I ked mne ukazal mamatest spravne uz 10DPO.
Kup si iny test.

lenik98
10. aug 2022

Ja osobne sa na pepino mozem spolahnut. Je to dobry test. Ukazal mi spravne

dada767
autor
10. aug 2022

Neviem uvidim zajtra 🙄 lebo sa mi to.nezdá 😠 MS som minulý .mesiac ani.nedostala tento.mesiac len pri močený slabo ale pred spinenim som.mala silne bolesti ako pred normálnou MS dokonca vnútorná teplota a 1x hnačka

matulinuska
14. aug 2022

3 mamatesty (sobota, pondelok, utorok). V pondelok prisla MS ale v utorok rano tam ciara stale bola sice slabsia ale bola. Hcg z krvy negativne v pondelok…urcite skus inu znacku ako mamatest

dada767
autor
15. aug 2022

Tak bola som u DR. Vysetril ma pytal.sa ma ci som.si robila testy a ja ze ano že mi vyšli aj pozitívne aj.negativne on nato ze pychneme vyvolačku na ms ja že a nemôžem byt tehotná ?? "On že nevie,, že tehotensku dutinku zatiaľ nevidi ale že môžem byť tehu.. tak mi pychol vyvolavačku a od vtedy sa cítim čudno ako keby som.mala zvýšenú teplotu ale nemám ju podla vas je to normálne ?? Dakujem za odpovede... vyvolavacku nemam prvý krát už mi.ju pár krát pychali a nikdy som.nemala znej niečo takéto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre