Mamatest - je tam niečo?

5. apr 2023

Ahojte.. dnes by som mala byt 12-13 dpo alebo ja uz fakt neviem kedy..pozitivny ovulacny test som mala18 DC. Spravila som si dnes mamatest a neviem ci na nom vidim alebo nevidim nic, lebo sa mi to skresluje. Nie jentam nic ,však? foto v komente

autor
5. apr 2023
tosomja
5. apr 2023

Nič

lelelienka
5. apr 2023

Nie je tam nic, teda okrem tej jednej kontrolnej ciarky.

jarkam721
5. apr 2023

Mne sa niečo marí na posledných dvoch fotkách. Skús o dva dni 🤷

diaalex
5. apr 2023

Vidím lebo viem kde mám hľadať, ale inak tam nie je nič

martinka13
5. apr 2023

Nič

cookie29
5. apr 2023

ved tam absolutne nic nie je...

autor
5. apr 2023

ani tu? 😞

sense
5. apr 2023

Prvý jedna čiarka a druhy tiež nič.... Možno tam tien z kanálik pri dobrej fantázii.... Kolko ti mešká?

mikitilik29
5. apr 2023

Nič

autor
5. apr 2023

dakujem za Vase posrehy

darijja
5. apr 2023

Za mna ano. Ja som taketo mala 9-10dpo.. testovala som ako blazon snad hned po sexe ,haha 😀

diaalex
5. apr 2023

Negatívny. Prečo chceš mať silou mocou pozitívny?

autor
5. apr 2023

@diaalex asi preto, lebo chcem byt tehotná? 😒 a nehladam silou mocou druhú ciarku. videla som ju tam sice slabu a chcela som sa spytat na nazor. co je na tomto nepochopitelne? okrem toho po 2 MA v 14 tt a v 17 ttby si mohla byt aj trochu viac jemnejsia, nikdy nevies co si kto prezil.

cookie29
5. apr 2023

za mna ani naznak.

zuzanockamt
5. apr 2023

Ja vidím na všetkých slabú druhú čiarku. Takéto som mala na 9 DPO.

autor
5. apr 2023

tak som uz vyznacila teda kde som mysela ze bopa ciarka ale uz kaslem na to. dakujem este raz,ahojte

zuzanockamt
5. apr 2023

Áno, presne tam ju vidno. Úplne zreteľne, nebolo treba ani tie foto približovať.

diaalex
5. apr 2023

1. Netuším kto má aké problémy a
2. Buď ukáže jasné // a je test pozitívny alebo je tam / a je negatívny. Píše to aj návod, stačí si ho prečítať.

mamkalentedkova
5. apr 2023

Na prvom nevidím nič ,na druhom by som povedala ,že možno aj niečo 🤷🏻‍♀️. neviem cibtestujes pred meškaním MS alebo už mešká Ak už mešká ,nevyzerá to nádejne .Nestresuj sa zbytočne prílišnou túžbou po pozitívnom teste .Zväčša to príde ,keď na to človek úplne nemyslí .Neviem ,aký je pocit neúspešne sa nejakú dobu snažiť ,ale stres a nepohoda ti určite nepomôžu.Skus testovať až keď bude Ms meškať a ak nebude ,tak snáď ďalšia ovulácia .Držím palce ,aby si čo najskôr našla vytúžené dve čiarky 🍀

bobo2433
5. apr 2023

Teraz čo si dala test označení a tými šípkami tak tam čiarku vidím ,skús neskôr či zosilnie .držím palce ✊😊😘

ceklis
5. apr 2023

Ja tiež vidím ❤️ držím silno silno palce aby to vyšlo

kimina21
5. apr 2023

Ja tam nieco slabe vidim,drzim palce🍀

patriciabujnakova
6. apr 2023

@lelelienka mešká mi menštruácia dnes už 21 pred mesiacom som bola na LP kvôli varixom. No pondelok som si spravila test a bola slabá druhá čiarka. Dnes je štvrtok robila som zas a stále rovnaká trochu silnejšia. Môže to byť fakt tehotenstvo ? 🥹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre