Mamatest a Pepino

kika1111
3. jan 2013

Ahojte, zaujímal by ma váš názor, prípadne skúsenosti s týmito dvomi značkami testov.
Totiž, včera večer som si robila test Pepino, v kúpelni som nič na ňom nevidela, tak som ho odložila do toho plastového obalu v ktorom bol zabalený..dnes ma napadlo, že si ho pozriem na dennom svetle a teda mne sa zdá, že tam vidím ducha. MS by som mala dostať zajtra, prípadne v sobotu. Pred chvíľou som si ale urobila prúžkový Mamatest a tam nevidím nič.. myslíte, že na tom Pepino teste môže byť duch, lebo som ho mokrý dala do toho obalu? Ktorému mám veriť?

Ďakujem za názory.

zelovocka
3. jan 2013

@kika1111 ahoj, viem, že niektorým babám Pepino duchuje, ja som však takú skúsenosť nemala. keď som nebola tehotná, tak Pepino bol úplne snehobiely. rozhodne Mamatest je spoľahlivejší, ten desiatkový.

zuzulica
3. jan 2013

@kika1111ahoj to že už nemáš potom pozerať. Ja neviem značku, ale najprv som si robila taký drahší v umelom obale, čo sa ocikáva a tam nič, teda mne sa zdalo, že pod nejakým uhlom tam je vidieť nejaký duch, ale som nevedela, či si to len nenamýšlam. Potom som si kúpila, taký obyčajný, ten prúžok, čo sa namáča do zozberaného moču a ten mi vyšiel pozitívny, tiež nie hrubá čiara, ale dostatočne viditeľná. Kamarátka tiež hovorila, že na tom ocikávacom mala ducha a na tom zberacom normálne. Sme tehotné obe.

milagrosss20
3. jan 2013

@kika1111 u mna to tak isto bolo..ked som nebola som si pozrela aj po 2 hodkach a nieco tam bolo aj tak som dostala...ale teraz mi to ukazolo do 5 minut cize takym ze po hodke alebo viac netreba verit...moj nazor

reni1512
3. jan 2013

mamatest je najspolahlivejsi...zalezi aj od toho ako dlho si to drzala namocene a cakala..ja myslim ze 20sekund namoceny a do 10 min ukazal vysledok...ale 10tkovy najcitlivejsi 🙂

kika1111
autor
3. jan 2013

@reni1512 každý test nechávam namočený 5 sekúnd.. Mamatest mi neukázal ani toho ducha - 10tkový...
pri prvom tehotenstve ma boleli prsia, ešte keď som nevedela, že som tehotná..teraz mi nie je nič, iba muž mi hovorí, že zo mňa cíti železo - to bolo aj pri prvom..

milagrosss20
3. jan 2013

@kika1111 citi zelezo?ako je to mozne?a skus dlhsie alebo skor skus digy clear blu ten ti urcite ukaze ci si alebo nie..

reni1512
3. jan 2013

@kika1111 tak moze byt to zelezo..skus nechat namoceny dlhsie...5sek je dost malicko...mne nebolo uplne zo zaciatku vobec nic, dokoca som mala tyzden pred mrchou aj slabe krvacanie.. drzim prsty 🙂

kika1111
autor
3. jan 2013

@milagrosss20 no ja som čítala niekde že aj chuť železa v ústach alebo z pokožky je jedným z príznakov tehotenstva..a ja som veru bola v prvom tehotenstve železná 😀 no a vraj to cíti aj teraz

milagrosss20
3. jan 2013

@kika1111 fakt?tak skus po vynechani tak cca 3 dni..alebo si daj do tehu kalkulacky aky si tyzden ak si tehu a potom budes vediet ci si alebo nie...

denisa87
3. jan 2013

@kika1111 niektore testy sa nechavaju 3 sekundy,niektore 10,ved si precitaj pribalovy letak,vsetky testy su iné... 😉

lenocka24
3. jan 2013

ja osobne pepinovi neverím.Mne asi v auguste tiež urobil ducha.A v októbri som si už rovno lúpila mamatest aj mamičky tu na Mk ho odporúčali.Ale to je len moja skúsenosť

kika1111
autor
3. jan 2013

@milagrosss20 no, len dovtedy sa zbláznim 😅

galaxy
3. jan 2013

Mne pepíno ukázal krásne !

marta_86
13. nov 2016

Baby co myslite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre