Mám žalúdočné problémy. Môžem byť tehotná?

sesilia14
30. sep 2012

Asi pred dvoma týždnami som mala prvýkrát pohl.styk s mojim priatelom a už asi 5 dni mam zaludočné problemy stále rano alebo ked niečo zem počas dna tak ma rozbli žaludok a potom už nemam na nič chuť a som unavená ale s priatelom sme si dali pozor,mali sme ochranu ale predsa neviem či može byť že som tehotná a rozmýšľam že si najbližšie kupim tehotenský test kedže priatel vie,že sa teraz necitim dobre a tiež mi navrhol aby som skusila test. A tak teraz neviem či može byť že som tehotna alebo to može byť len nejaka vyroza..

katy1979
30. sep 2012

Kup si ten test a uvidis. Rozmyslanim na vela neprides ale myslim ze zbytocne panikaris

sesilia14
autor
30. sep 2012

vieš tie žaludočne problemy ma akurat znepokojuju ale určite si kupim ten test nech som kludna....

janulap
1. okt 2012

@sesilia14 a kedy mas dostat menzes?Lebo este ani test ti tehu ukazat nemusi.

lucka1987
1. okt 2012

@sesilia14 cisto en zaludocne problemy nemusia nic znamenat. skus si kupit mamatest, ten je dost spolahlivy.. a zalezi aj od toho, v aky den cyklu si mala styk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre