Mám vylúčiť tehotenstvo?

2. okt 2022

Zdravim, ak mi vyšlo hcg z krvi negatívne (po styku ubehlo trošku viac ako 3 týždne) a o deň na to mi začalo byť zle tak môžem tehotenstvo vylúčiť a teda to že mi je zle s tehotenstvom nesúvisi? Je to moja prvá skúsenosť s možným tehotenstvo tak si nie som úplne istá

mima1991
2. okt 2022

Ja si myslím že áno

petamich
2. okt 2022

ano, tehotna podla mna nie si a nesuvisi to s tym

autor
2. okt 2022

@mima1991
@petamich ďakujem, idem na operáciu a tehotná byť nemôžem čiže som si dala zmerať hcg, len sa bojím že si čom nebola skoro na tej krvi, hoc od styku ubehli takmer 4 týždne a ja som pri gyn bola vo štvrtok

autor
2. okt 2022

Takže takmer po 4 týždňoch. Podľa ms by som bola v nejakom 5 týždni

petamich
2. okt 2022

to uz by v krvi nejaku hodnotu urcite namerali ak by si tehotna bola

autor
2. okt 2022

@petamich vďaka, Menzes som mala, presne na čas ale veľmi čudný. Chránime sa, testy po ms negatívne, čiže v pondelok robený test, negatívny. Vo štvrtok krv a negatívna čiže sa asi báť nemusíme. Ešte raz ďakujem za odpoveď 🙂

zuzsat
3. okt 2022

Po 4 tyzdnoch od ms by bolo hcg v krvi. Ak ho nemas nie si tehotna
A zle by ti z tehotenstva bolo IBA v pripade ze ti telo zacne produkovat hcg a je to priznak.tehu... inak to su len stresy z operacie atd..

autor
3. okt 2022

@zuzsat ďakujem, uživam antikoncepciu len momentálne jej trocha neverím aj keď podľa gynekologa v účinku ochrany problém nie je a tak používam aj pharmatex a prerušovaný styk.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre