Mám užiť tabletku po?

andrejockaaaa
12. aug 2013

Včera v noci sa nám zvliekol kondóm, nie úplne že by skončil vo mne, ale pri vyťahovaní sa trocha vytiekol, myslím,že nie do mňa, ale len mimo mňa (po zadku som cítila tiecť tekutinu, ale nemyslím si, že som ja bola až tak vlhká), ale zase v kondóme toho bolo tiež dosť a polovička si nič nevšimla,že by praskol alebo vytekal inde. Dnes by som mala mať ovuláciu, viem to väčšinou úplne presne kedy ju mám. Čo teď, mám si ísť kúpiť tabletku po ? Lebo dosť sa bojím nežiaducich účinkov, aké s ňou máte skúsenosti ? Ešte mám chvíľu čas na rozhodnutie, ďakujem za rady

lenka157
12. aug 2013

@andrejockaaaa ahojky....Ja som raz tuto tabletku PO uzila.Tiez sa nam stalo nieco podobne.Na druhy den som si ju isla kupit do lekarne a normalne som ju uzila.Nemala som ziadne neziaduce ucinky a menstruaciu som uz dostala pravidelne ako mavam.Len vravi sa,ze tato tabletka je riadny humus.Jedna za zivot staci,alebo radsej ziadna 🙂 No a teraz uz cakame babetko, druhykrat som ju uz neuzila 🙂

andrejockaaaa
autor
12. aug 2013

@lenka157 Tak ti gratulujem a dúfam, že všetko hladko prebehne. 🙂 Ozaj váham, či ju užiť alebo nie... možno sa nič nestalo a možno hey... A vôbec ti to nerozhodilo cyklus ?

doory
12. aug 2013

Ja som nikdy neuzila tabletku po,stacilo mi co narobila antikoncepcia.. aj odbornici vravia, ze ak sa da, radsej ju neuzit.. pokial kondom neostal priamo v tebe a nevtieklo to dnu,len po zadku dole.. je tam velmi mala sanca.. ale to viete len vy dvaja..

zsuzsuka
12. aug 2013

kludne si ju daj, ziadne neziaduce by si nemala mat a ked aj nahodou ano, lepsie ako nechcene tehu...

lenka157
12. aug 2013

@andrejockaaaa nie vobec mi to nerozhodilo cyklus,menstruaciu som dostavala pravidelne ako este pred uzitim tej tabletky.

zuzinka1989
12. aug 2013

@andrejockaaaa ja by som si tu tabletku dala, teda v pripade, ze babo neprichadza teraz do uvahy...a ano, moze ti to rozhadzat cyklus, ale aj nemusi, kazde telo reaguje inac 🙂

kveta
12. aug 2013

@andrejockaaaa Dala by som si tbl po.

andrejockaaaa
autor
12. aug 2013

@lenka157 a užila si Escapellealebo postinor 2? 🙂

andrejockaaaa
autor
12. aug 2013

@doory tak nie som si istá, ale nemala som pocit, že by dnu niečo skončilo, ako sa spravil, tak pri vyťahovaní sa zroloval troška nižšie a možno preto vytiaklo čosi... ale ostatok bol vo vnútri kondómu, netieklo pomimo... Ako tiež si vravím, že koľkí sa snažia o bábo a koľko sa im to nepodarí a u mňa je to prvý takýto zážitok,ale náhodou...

anatalia77
12. aug 2013

dala by som si tabletku

lenka157
12. aug 2013

@andrejockaaaa escapelle sme kupili,tu mi lekarnicka hned ponukla.o to tej druhej neviem nic fakt

elin20
12. aug 2013

@andrejockaaaa aj ja som si dala tabletku a nic mi nebolo

tramtara
12. aug 2013

@andrejockaaaa byť tebou tak si pre istotu escapelle dám - ja som ju užila raz a ďakujem - druhý krát už neprosím - total rozhodený cyklus a o tom ako ma bolela hlava a prsia už ani nehovorím ! :-/// ... ale lepšie ako riskovať nežiadúce tehotenstvo

kiki68
12. aug 2013

ja som mala tuto situaciu a uzila som escapelle a pohoda,nic okrem toho,ze mi na chvilu zostalo tak viac horuco,mozno som bola chvilu cervena ako ked si date vino alebo tak. Potom nic,cyklus bez zmeny. Asi to na kazdeho ucinkuje inak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre