Mám užiť Escapelle?

lenkaxyz9
7. nov 2021

Ahojte. Dnes ráno sme mali s partnerom sex a praskol nám kondóm.
Všimli sme si to predtým, ako sa partner urobil (ale teda bolo to po dosť dlhom sexe a bol už tesne pred vyvrcholením), ale aj tak som utekala do lekárne pre Escapelle. Len teraz uvažujem, či si ju vôbec zobrať vzhľadom na vedľajšie účinky.
Cyklus mám viac-menej pravidelný (26-28 dní), MS mi skončila minulý pondelok.
Ďakujem za rady.

meluela
7. nov 2021

@lenkaxyz9 ak dobre ratam tak by si mala byt niekde okolo plodnych dni, co hovori za uzitie tabletky. Na druhej strane spermie tam neboli resp. len teoreticky. Otehotnenie zrejme nie je az tak pravdepodobne, rozhodla by som sa podla toho, ako velmi by vam pripadne tehotenstvo zasiahlo do zivota a ci si viete predstavit teraz otehotniet. Ak aspon trosku ano, tak by som zariskovala a nenarusala si cyklus, ak by to bola velka pohroma tak by som tabletku uzila cim skor nech ma co najvacsi ucinok.

lenadka
7. nov 2021

@lenkaxyz9 vieš že máš pravdepodobne plodné dni? Ak chcete dieťa neužívaj nič. 😉

conta22
7. nov 2021

@lenkaxyz9 ja by som užila ak nechcete dieťa, mne praskol počas neplodných a aj tak som si dala, brala som ju 4krat za život a nikdy som nemala vedlajsie účinky ani posun ale samozrejme je to individuálne to je len moja skúsenosť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre