Mám slabo pozitívne testy a bolí ma vaječník. Mám ísť na pohotovosť?

17. apr 2023

Baby menštruácia mi mešká, testy slabo pozitívne ale skôr len kanálik.
Je mi strašne na zvracanie čo nebude tehu inak by som mala i testy silné a neskutočne ma bolí pravý vaječník.
Mám podľa vás ísť na pohotovosť alebo mám vydržať?

marfa333
17. apr 2023

Ak máš veľké bolesti chod, môže ísť o cystu, pri ktorej môže aj tehu test vyjsť pozitívne.

terry658
17. apr 2023

Toto neznie ako dôvod na pohotovosť. Určite by som počkala. Ak by boli bolesti horšie tak zajtra smer gynekológ.

lilly2303
17. apr 2023

Na tvojom mieste by som išla. Nemáš teplotu? Mne sa takto prejavil silný zápal, tiež mi bolo na zvracanie. A ako bolo vyššie spomenuté môže to byť aj prasknutá cista

matullienka
17. apr 2023

Od kedy máš tie bolesti?

ruzovakrava
17. apr 2023

Ak ťa veľmi bolí a inak ťa nezvykli tak choď, aby to nebolo náhodou mimomaternicové alebo nejaký zápal, prípadne cysta, o ktorej si doteraz nemusela vedieť, apendicitída (na ktorej strane to máš?)

zofizulka
17. apr 2023

Môže to byť aj slepé črevo... Ak je to neskutočná bolesť, tak asi treba ísť...

mirkava
17. apr 2023

Záleží od toho aké silné sú bolesti. Aj máš pocit ze to nezvladas ta radšej choď.

bublinka1426
17. apr 2023

slepak/ prasknuta cysta?
ak je neznesitelna bolest a strach, radsej chod.

sense
17. apr 2023

Pickala by som do zajtra, na pohotovost by som dla v pripade ze sa bolesti nedaju vydrzat prip si tam zavolaj

perdita11
17. apr 2023

Ak je to silna bolest napravo dole, moze to byt slepak. Ja by som isla.

zenulkaaa
17. apr 2023

Tak ak su testy slabo pozitivne, tak asi tehotna si. A preco by ti nemohlo byt hned zle??? Uplne v pohode. Co nevies, ze kazda jedna zena ma uplne iny priebeh tehotenstva? Jednej moze byt zle od prveho dna, inej nie je zle vobec.
Na pohotovost by som nesla. Vyckaj, urob dalsie testy

anjelicek26
17. apr 2023

Cysta tiez robi hcg do vysky cca. 15...aspon mne cysta robila solidne ciarky 🙄 Napchala by som sa ibuprofenom a rano sla na gyndu, ale to som ja.. ked je to neznesitelne, smer pohotovost aj teraz. Slepak inak je veru tiez moznost, tam treba skusit tie cviky na slepak - skocit zo stolicky dole, ci ta to ostro zaboli, polozit sa na chrbat a zdvihnut nohy v pravom uhle, pri slepaku to od bolesti nejde.

daskasss
17. apr 2023

Chod, ja som takto nešla,bolo to mimomaternicové tehotenstvo a skoro som zomrela.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre