Mám si urobiť aj druhý test?

lulaaaa123
23. aug 2017

Ahojte baby robila som si tehotenský test cca po 1-2 mesiacoch po styku a test višiel negatívne síce mi meškala menzes dlhšiu dobu ale potom som tak či tak dostala ale take iba slabé a potom zase nič a teraz mám pocit že som aj tak tehotná preto že zo spodu mi trochu narástlo bruško a stvrdlo a mala som iba take špinenie namiesto menzesu mám si spraviť aj druhý tehotenský test ? Ďakujem za všetky odpovede 🙂

kajabartal
23. aug 2017

To je mi teda tema. Sprav si test, ak chces. Chod k doktorovi, ak chces. Co ti na toto mame napisat... Si svojpravna,a ak si vedela mat sex, tak by si mala vediet aj ako sa zistuje tehotenstvo. Nechcem byt zla, ale ty sa pytas cudzich ludi na fore ze ci si mas robot test? ved sa zamysli.... ked ti tu niekto napise ze nie nerob si ho, tak budes cakat do 8meho mesiaca a potom si povies ze ved oni mi pisali nerob si test a ja som kvoli tomu nevedela ze som tehu... To uz co sa tu zakladaju za temy... Comu sa vlastne divim, profil zalozeny ucelovo v auguste 2017.

ajko2011
23. aug 2017

Druhý test? NIKDY!! 😂 😂 😂 😂

emilia25
23. aug 2017

Raz som sa rozpravala s jednym znamim a hovoril mi ze jeho zena koji a teda ms nemala ale hovorimi ze tak strasne pribrala ze jej vravi ze ci neni tehotna.tak mu vravim sak si kupte test a ked sla na gyndu 4mesiac tehu

evittam
23. aug 2017

@emilia25 Ved na tom nie je nic neobvykle. MS predchadza ovulácia.😉

emilia25
23. aug 2017

@evittam no ved ja viem.jedna pani co bola somnou u gyndosa to zistila az v 6mesiaci.niektore ti nevedia ani cele tehu.

evittam
23. aug 2017

@emilia25 Tym pribehom,ze nevedia cele tehu a zrazu porodia nejak neverim.😉 Bola som tehotná 2x a aj ked bez problemov tak pohyby a kopance sa určite nedajú prehliadnuť. Nech by bolo dieta akokoľvek kľudne.😉

emilia25
23. aug 2017

@evittam ja som bola 4krat a pri poslednej som bola teda riadne na vazkach ci ist ci neist k gyndosovi.kedze som sa objednala v stredu rano na preventivku a ked som dosla domov ze test pozitivny a to mi mala ms prist ten den tak som teda sla v piatok a uz aj pekne tehu potvrdil.tiez tie pohyby som vzdy citila.no boh vie ci je to pravda.ale ta pani bola velika mozno preto to necitila.mne gyndos zase povedal na brucho ked skusal polohu malej ze boze ved vy tu nemate ziaden tuk.

evittam
23. aug 2017

@emilia25 No tak naozaj musi byt za zena neviem aka "veliká" aby necítila pohyby a myslela si,ze su to vetry. Určite poriadne.😉😁

evittam
23. aug 2017

*ta

jankalukasova
23. aug 2017

myslím, že na bruško je trošku skoro ale tak každá sme iná. Stvrdnuté by byť teda určite nemalo... prosím Ťa... koľko stojí ten test? 1€, 2€, 5€??? Keď si nie som istá, tak idem do drogérky, niektorý si vyberiem a urobím... veď nestojí 50€ aby si sa musela riešiť či ho urobiť alebo nie.. je to záležitosť možno 5 min..

kajabartal
23. aug 2017

@evittam citenie plodu nema nic s obezitou. Dieta je vo vnutri a sadlo na povrchu. 27.7. som porodila syna a pri porode som mala riadne nad 100kg a cele tehu som babo citila normalne.

evittam
23. aug 2017

@kajabartal No ved v poriadku a ja viem. Ako som uz napisala-neverim tym pribehom kde zeny uvadzaju,ze prisli na to ze su tehotné az ked porodili. Neviem si predstaviť ako nemohli cítit pohyby.😉

jankalukasova
23. aug 2017

@evittam ja tomu verím 😀 ale len preto, že som jednu zažila.. a to bola taká nie 100 ale dobre 150kg žena... lenže ona bola trošku taká jednoduchšie štruktúrovaná nuž a keď rodila, tak si volala sanitku, že asi slepák (čo je medzi nami blbosť...). Robili jej nakoniec cisarák a ona potom v dedine rozprávala, že to je blbosť, že ju uspali a ona neverí, že jej z brucha vytiahli to "decko". To sa ho chcel niekto zbaviť a našili to na ňu... 😀 😀 😀
Záhada v dedine bola, s kým to bábo mala.

yennn
23. aug 2017

@evittam my mame v rodine takuto storku, stara (to "dieta" dnes uz ma cez 50r) . Mama uz v prechode, takze ms neocakavala, ked ju doviezli na operacku s akutnym slepakom, tak chirurg vravi "sak vy rodite!"

evittam
23. aug 2017

@jankalukasova Tak to som sa dobre pobavila 😁😁😁.

jankalukasova
23. aug 2017

@evittam hlavne si musíme dávať dobrý pozor.. keby nám náhodou mali operovať slepák... aby to na nás niekto nenašil... 😂

inguna
23. aug 2017

čo s tým otravuješ a prečo nejdeš za svojim gynekológom!?

daduska_maminka
23. aug 2017

@lulaaaa123 cca po 1 - 2 mesiacoch ? Tak teda po kolkych ? Lebo je rozdiel robit si test po mesiaci a robit si teet po 2 mesiacoch 😁 tato tema mi pride taka detinska 😁😁😁.. a to ci mozes alebo nemozes byt tehotna vies iba ty .. snad z ducha svätého by si nepočala 😀.. jednoduchu skoc do lekarne kupit test alebo lepsie zajdi zalekarom nech ta prezrie ..

kajabartal
23. aug 2017

😅👽

l3yla
23. aug 2017

@kajabartal krásne si to zhrnula, tiež sa vždy zasmejem pri takejto diskusii 😅

jankalukasova
23. aug 2017

@l3yla ja zas nechápem o čom to je... lebo ten test nestojí 100€ aby som si musela 2x rozmyslieť či si ho urobím, ani to nebolí a ani na to netreba alchymistickú kuchyňu. Proste sa dotyčná vypiša a hotovo. No.. ale nie... radšej sa opýtam...

zupka33
23. aug 2017

Niekto ma proste asi za potreby to rozobrat s co najvacsim poctom ludi. No namisto toho aby si kupila test za 3 eura, tak to bude riesit s celym svetom a dohadovat sa, ci je tehu alebo teda nie.

osky
23. aug 2017

No ja dufam ze tehotna nie si.prepac.
Ale ludia s podobnym IQ by radsej deti mat nemali.
Neviem si predstavit akoby dokazala vychovat dieta zena,ktora riesi takuto blbost....fakt chore.

martu33
23. aug 2017

Ahojte baby poradily by ste mi. Poslednú menštruaciu som mala od11.7 do 16.7. Cyklus mávam 25-30 nikdy nemám presne v ten istý deň. Teraz je už 44 deň a ms nikde. Prerušovaný styk som mala 18.7. 24.7. 30.7. 31.7. . test som si robila 18.8. 19.8 obidva s negatívnym výsledkom a včera tiež s negatívnym výsledkom. Testy boli rôznej značky. Myslite že sa test môže mýliť ? Je mi zima , mám nádchu, som unavená a pijem viac vody. Ja viem že nie ste veštice že najlepšie je isť k doktovi čo aj idem v utorok. Ale myslite že by som mohla byť tehotná? Alebo zbytočne panikarim kedže aj tie testy boli negativne.

daduska_maminka
23. aug 2017

@martu33 podľa mňa si len prechladnutia ... Keď ti je zima a máš nádchu a mešká ti ms je to je to aj znak prechladnutia .. ale !
Ak si mojím príkladom mne tehotenský test vyšiel az na 46DC čo bolo že woohooo keď som uvidela ducha :D takže možné je všetko .. ale ja som hneď vedela že budem tehotná cítila som to smrdelo mi všetko .. no len tie testy pred tým ktoré boli negatívne má hnevali .. tak uvidíš čo z toho bude... Ak si mala oneskorenu ovulku + oneskorené uhniezdenje tak to tak bude.. mi sme 14 dní pozadu 🙂 od začiatku ako som otehotnela a bábätko je v poriadku .. neurcuje sa trhu podla ms ale podľa utz 🙂 veľa šťastia.

martu33
23. aug 2017

Ďakujem ja dufam že som len prechladnutá.

deti95060810
23. aug 2017

jasné že druhý test...

l3yla
23. aug 2017

@jankalukasova
@zupka33 asi tak kočky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre