Mám sa tešiť?

michaelaplavucha
3. sep 2024

Ahojte viem že sa to tu veľa žien už pýtalo ale teraz si neviem ani ja poradiť , neviem či sa tešiť alebo nie preto by som rada počula váš názor 😃 Ms mešká týždeň 4 dní po sebe som si ráno robila test a vždy je tam len takáto slabá druhá čiarka . (Foto v komente)

majka35
3. sep 2024

To snáď ani nie je pravda 🙂 Áno, aj slabá čiarka znamená tehotenstvo ...môžeš sa tešiť, gratulujem

xsimonas
3. sep 2024

Môže byť duch, ale aj nemusí. Mne tiež meškala 4 dni, vyšlo mi to rovnako ako tebe. Večer som ešte kúpila digitálny a vyšiel pozitívny 1-2týždne od oplodnenia 🙂 Tak asi gratulujem 😅

zzzza
3. sep 2024

@michaelaplavucha gratulujem dajte vedieť ako ste dopadli

michaelaplavucha
autor
3. sep 2024

Ďakujem mám kúpený aj digitálny skúsim si aj ten urobiť a dám vedieť ďakujem pekne 😊😊

nina0412
3. sep 2024

@michaelaplavucha drzim palce ❤️

michaelaplavucha
autor
3. sep 2024

Ahojte urobila som si konečne digitálny test len dneska som čítala že s testami clearblue sú nejaké problémy že ukazujú falošnú pozitivitu ... Tak neviem či mu veriť alebo nie keďže na obyčajnom teste bola čiarka slabá

lilope
3. sep 2024

@michaelaplavucha určite to nie je falošné. Aj na prvom je pozitivita.

nina0412
3. sep 2024

@michaelaplavucha gratulujem veľmi ❤️

michaelaplavucha
autor
3. sep 2024

@nina0412 ďakujem veľmi pekne

patriciaa_
3. sep 2024

@michaelaplavucha gratulujem, aj paličkovy máš pozitívny aj digitalny myslím že to tak aj bude 🙂 ;)

glade22
4. sep 2024

@michaelaplavucha Falosne pozitivne ukazujú 1-2...toto je určite pozitívne! Gratulujem!

michaelaplavucha
autor
4. sep 2024

@glade22 ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre