Mám sa tešiť?

malatimka
29. okt 2013

Ahojte mamicky 🙂

Vynechala mi MS a lekarka povedala, ze to vyzera na ranne stadium tehotenstva. Dala mi vyvolavacku a ze mam prist o 10 dni (presli len 4). Podla vypoctu by som dnes mala byt v 7tt, no testy su stale negativne a MS nechodi... Nemate s takym niecim skusenosti? Neviem, ci sa mam tesit, alebo stresovat nad nejakou chorobou, no nevolnost, ospalost a krce mam. Dakujem

tamarka9
29. okt 2013

@malatimka mohla ti zobrat krv na HCG, mozno este nemas tolko, aby ti moc zachytil, baby pisu rozne, niektore pred ms ze uz zistili na teste a niektore uplne neskoro. Ak sa ti nechce cakat tak skus si vymyliet ze si zacala napr spinit a chces aby ta vysetrila a zobrala krv. Alebo cakaj teda este 6 dni, to nie je take hrozne, aj ked ja cakam na ms o 3 dni a mam pocit ze cas stoji, takze ti verim 😠

barboritta
29. okt 2013

@malatimka ja myslím že pokiaľ máš príznaky tehotenstva tak hladina tehu hormonov by už mala byť dosť vysoká aby ti test ukázal // .a podľa čoho si myslí tvoja lekárka že si tehotná?

bleee
29. okt 2013

skus si spravit dalsi test. Ked uz citis nejake priznaky, mohli by vyjst //

malatimka
autor
29. okt 2013

@barboritta bola som na sono a vraj mam zvacsenu maternicu. nemala som MS a len jeden den spinenie... test som robila pred hodinou a stale nic... dokonca ani z lekarne

missy1989
29. okt 2013

@malatimka veľmi zaujímavé ;) ja by som sa uz zbláznila od čakania ;) držím veľmi palce.
Ja Si tiez myslím ze test by uz ukázal no možno si výnimka ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre