Mám sa báť počatia?

zuzana2326
19. nov 2017

Zdravim dnes som sa milovala s priatelom - nepoužil ochranu(nepytajte sa prečo) a tesne pred vysunutim sa do mna spravil v hlbke cca 5 cm - ejakulatu bolo malo cca veľkosti na 1 brušku prsta a tak šla som sa umyť. Mam teraz pochybnosti či som niečo nespravila zle ako to keď som si vsunula prst aby som zistila či je tam ešte toho no nebolo. Mam sa teraz obavať počatia či nie? Je možnosț že by sa malilinke množstvo dostalo k maternici? Pred 2 dňami mi skončil m.

tyelde
19. nov 2017

Áno, možné to je, ak chceš istotu použi tabletku po

beky1813
19. nov 2017

Prepac, ale toto je uz moc 😀 takto vediet, kolko cm bol dnu a kolko bolo ejakulatu

sissy27
19. nov 2017

@zuzana2326 keď už si takto verejne dala všetky detaily vrátane hĺbky zasunutia a čo všetko bolo dnu a množstva ejakulátu tak už naozaj nemusíš robiť tajnosti s tým, prečo ste nepoužili ochranu 🙄😅
a k tvojej otázke - aj pri chránenom styku stále existuje možnosť otehotnenia, takže tak...

bosoriak
19. nov 2017

@zuzana2326 ano, je to mozne. Ak nechces byt tehotna, pouzi tabletku po. A prerusovana suloz nie je spolahliva antikoncepcia, to len nevyziadana dobra rada.

jankalukasova
19. nov 2017

Sikulka.. ked vies kolko toho bolo a myslis, ze ten prst co poriesi? Ze to plavecke druzstvo na neho naskace a hajde von z bazena? Ved tam mas aj svoje prirodzene telesne tekutiny (zvlast po styku) ako si chcela zistit co z toho nie je Tvoje? Akurat si to mohla postrcit hlbsie.. to musi byt super sex, ked vies ako hlboko a kolko toho bolo...

somavi
19. nov 2017

Samozrejme , ze otehotnieť môžeš . A trosku sa zamýšľam nad tým , ako vieš v akej hĺbke a aké množstvo ..😳🙄

caramelbiscuit
19. nov 2017

@jankalukasova plavecké družstvo v bazene ma total vyzulo 😂😂😂

marlenka222
19. nov 2017

Mile deti. Blizia sa Vianoce,popytajte Vasich nech Vam zoberu mobily,pocitace,tablety a vsetku techniku a nic nove nekupuju lebo jednak len sedite a hrabete sa na internete a jednak ste na tom tak ze logika uplne v haji. Dakujem

luc289
19. nov 2017
zuzi0911
19. nov 2017

Tam nejde o mnozsto,aj kvapka velkosti spendlikovej hlavicky je vela,,staci jedna sikovna spermia a je to tam,,,ale tym,ze skusas ci tam nieco nie je tak si to len hlbsie zasunies,ale urcite nevytiahnes 🙈 uz len cakat do dalsej ms

sissy27
19. nov 2017

@luc289 máme právo na kompletné informácie, nie? 😅

juliet86
19. nov 2017

Zase kolko ti trva menstru? Ak ti len skoncil menzes tak mas cca 6ty den cyklu. Mala pravdepodobnost... ale zas staci jeden ale zurivej

emili31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emili31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusy1507
19. nov 2017

@emili31 myslim ze prispevok je vymysleny ale k tvojmu komentaru. Dva krat som otehotnela po menstruacii. Prvy krat den po a druhy krat 2-3dni po

deniky
19. nov 2017
emili31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xxxxxnnnnn
20. nov 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

anonymka11
20. nov 2017

Ja neviem ale dúfam že táto téma je vymyslená pretože mám pocit že sama si ešte dieťa keďže sa pýtaš takúto otázku..jasne že môžeš otehotnieť keďže sa spravil do teba je jedno v akej hĺbke spermie sú veľmi šikovné po ďalšie tiež si teda neviem predstaviť ako si rátala to v akej je hĺbke alebo koľko tam do teba toho dal to vieš ako prosím ťa? 😂

evitka83
20. nov 2017

@zuzana2326 skor by som sa obavala o vysku tvojho IQ ako o pocatie..

bonovka
20. nov 2017

Mozno ma chalan na onom vytetovane pravitko.. 😊 to uz naozaj sulozia deti v tak skorom veku,alebo je u nas informovanost o tychto veciach na bode mrazu?vzdy si myslim,ze kto uz do toho ide,ma nastudovane aspon zakladne veci o sexualite,samotnom sexe,moznych nasledkoch..a nie..!?pritom na nete uz zisti kto chce,co chce a nie su to ziadne tabu temy..preto pevne verim,ze tato otazka je naozaj otazkou pubertakov,ktori sa len zabavaju.v pripade,ze ale naozaj niekto nepozna mozne nasledky suloze bez ochrany,je na zamyslenie,kde to zlyhalo..🙄

janinamojka
20. nov 2017

@bonovka pravitko by si tam vytetovat nedal,potom.by nesedelo povestnych 20 cm 🙂 🙂

tami2014
20. nov 2017

@jankalukasova placem 😂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bonovka
20. nov 2017

@janinamojka co my vieme..? 🙂

sense
20. nov 2017

Staci jediny milimetrovy sprinter a mozes byt v tom, pat centrimetrov hotova republika....

Ak nevies ako sa da prist k pocatiu radsej ani nesexuj...prip treba napisat jeziskovi ze siprajes encyklopediu

pokojvdusi9
20. nov 2017

5 minut radosti a cely zivot starosti 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre