Mám obavy, že som tehotná

anabella17
4. apr 2022

Dobrý deň, prv než ma začnete poniektoré odcudzovať, áno som objednaná ku gynekologičke a áno chránime sa pri pohlavnom styku prezervatívom. Antikoncepciu som musela vysadiť kvôli tomu, že v mojich 22 rokoch som schudla z 50kg na 41kg..menštruácia mi meškala 3 mesiace, rátam aj to vysadenie HAK, schudnutie, stres atď.Po 3 mesiacoch som dostala menštruáciu asi tak 3 dni trvala. Pijem alchemilka, vitamíny pre ženy na upravenie cyklu atď... Priateľ sa vrátil z BE a mali sme chránený sex, počas neplodných dní. Čakala som už aj menštruáciu, pretože mala prísť o pár dní, mala som nafuknuté brucho, bolesti prsníkov, bolesti brucha, presne ako pred MS.. Nuž prešlo 10 dní a menzes nikde. Viem, že to môže byť kľudne vysadením HAk aj tou váhou, kým sa MS napraví určite to bude trvať dlho a je úplne normálne, že počas takéhoto "vyrovnávania saorganizmu s vysadením a pod." bude meškať.. Ale niekde vo vnútri mám obavu a stracg, čo ak som v ton. Myslíte, že.. Je možné otehotnieť aj počas chráneného sexz. Pardon ja viem, blbé otázky ale asi len potrebujem upokojiť moju myseľ.. Prepáčte a ďakujem za odpoveď.. 🙏🏻

oli2782
4. apr 2022

@anabella17 Ak sa vám prezervatív neroztrhol tak nemáš byť ako tehotná.

anabella17
autor
4. apr 2022

Inak pardon, za niektoré pokomolené slová ale mám autocorrect na mobile a upravuje a pridáva písmenká tam kde nemá.

anabella17
autor
4. apr 2022

@oli2782 priateľ ho stále skontroloval po sexe a včas reagoval. Viete.. takže ja pevne verím, že len moja hlava si príliš pripúšťa nezmysli. Ďakujem za odpoveď🙏🏻

katie253
4. apr 2022

@anabella17 urob si test. Všetko je možné.

martinka13
4. apr 2022

Aj ja mávam stres. Ale pokiaľ sa ochrana neroztrhla, naozaj sa nemáš čoho báť. Urobila by som si test. Aj to bude stres, ale ako je tak je a už nič nezmeníš. Ale podla údajov, ktoré si poskytla, tehotná nebudeš 🙂. Držím palce.

janickacrazy
4. apr 2022

@anabella17 no pokiaľ si veľmi chudá, tak možeš mať probém s menštruáciou, moja kamoška váži 44kg a tiež jej chodí nepravidelne, je veľmi chudá

anabella17
autor
4. apr 2022

No žienky.. Toľko čo som dopísala výlev o meškajúcej mrche.. Došla 😁👌🏻 takže zas môžem v kľude spať a už len zrušiť gynekologičku 🙏🏻 ah

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre