Mám negatívny tehotenský test a príznaky

vero652
27. jan 2021

Ahojte, dnes my mal prísť MS a neprišiel (samozrejme môžme ešte prísť) jemi blbo prsia na bolia, vracam jest jem normálne ale menej jak som zvikla, test som robila negatívny (test som robila včera) mám ešte robiť test? Načo? Ja si myslim že to už zbitočne robila som 2× a negatívny, večer keď sa chcem najesť dám si kúsok a musím utekať (napíná ma) proste celé zle, ku gyn. Len pondelok skôr ma nezobere... (nemám pravidelný ms)

ivangeline
27. jan 2021

Môže to byť PMS? Určite už mala byť ms, keď ju máš takú nepravidelnú? Ja mám tiež problém s nepravidedlnostou, keď mám stresy a test so robím až mesiac a pol a viac po poslednej ms. 🙂

1angelika
27. jan 2021

príznaky ako vracanie, nevolnosti atd sa nedostavuju hned po pocati.,...

mbabika
27. jan 2021

Ja by som skúsila testovať o pár dni cca 2-3 a hlavne z ranného mocu. 🙂

vero652
autor
27. jan 2021

Baby tak mam ešte testovať ďalej?

mikasz
27. jan 2021

@vero652 hlavne tehotenske priznaky sa vacsinou objavuju, ked je hcg uz vysoke, takze ak by si bola tehotna, test by ti to uz ukazal...
Pockaj 2-3dni, ak sa ms nedostavi, zopakuj test.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vero652
autor
27. jan 2021

@bambulienka25 dobre prepáč, len kvôli vám to pôjdem opraviť, šťastná?

vero652
autor
27. jan 2021

@bambulienka25 styk som mala pred 16dnami

natalia912
27. jan 2021

@1angelika ja som asi divná ale ja som pociťovala nevoľnosti už dva týždne po styku a tehotná som bola 😂🤣🤷

vero652
autor
27. jan 2021

@natalia912 fakt? 😃 Tak nie som sama

1angelika
27. jan 2021

@natalia912 v pohode,verím vám 🙂 ja neskôr, asi od 6tt ale stálo to zato 😂 umierala som do 7 mesiaca ;)

natalia912
27. jan 2021

@1angelika ja som si tiež robila najprv srandu že buď gastro alebo gynda a nakoniec to dopadlo celkom fajn🙂 stále lepšie čakať bábo ako ísť na hadicu 🤣😂 ale inak už je to 5 mesiacov a stále to není bohviečo

natalia912
27. jan 2021

@vero652 určite nie🙂

alzbeta1991
28. jan 2021

@natalia912 nechcem strašiť ale ja som vracala este aj deň pred pôrodom 😂🤣

barbori1234
28. jan 2021

Dobrý večer prajem milé žienky poslednnu menštruáciu som mala 27.novembra a potom som mala plodné dni v decembri 13 vtedy som s priateľom malý nechránený sex .. menzes ešte neprišiel celý december až do teraz má svrbí jedna bradavka na prsníku bolia ma aj pridá pri hmatani... Test som robila vidím tam ducha ale veľmi slabucky ..čo si o tom myslíte? Mavam aj závraty býva mi zle mám všelijaké čudné chute v puse mi biehaju chute..prosím poraďte diki..a prajem pekný zvyšok večera

paulisko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre