Mám naliate prsia, je mi zle. Môžem byt tehotná?

mimi97
15. sep 2023

Ahojte dievcata začnem takto . Pred mesiacom a pól mi vymenili Hak z Mercilon na Leverette ktorú som začala užívať po “ pauze” 7 dňovej z predchádzajúcej antiky . Mali sme aj styk . Ale mala som normálne menzes 2.9-5.9 riadne krvácanie , 31.8 sme mali styl nechránený keď som brala tie placebo tabletky áe ako som spomenula menzes prišiel … lenže mne je tieto posledné dni tak na hovno prsia mám naliate , je mi zle od žalúdka , do menzes ďalšieho mám ešte dva týždňe ale nejak sa necítim vo svojej koži , pred pár dňami som mala zimnicu ale neberiem atb žiadne ani nič také len na železo tabletky a riadne antiku tak ako mám … je tam možnosť neželaného tehotenstva prosím vás alebo to je z výmeny antiky ?

anjelicek26
15. sep 2023

Rovnako mozes zle reagovat na novu HAK... si len par dni po menzese, takze skor ta antika bude problem... zavolaj lekarovi, ze co s tym...ci si mas skusit zvyknut, alebo sa vratit k povodnej...

mimi97
autor
15. sep 2023

@anjelicek26 a tie prsia by tiež z tým mohli súvisieť mne sa zdajú také väčšie a teple fakt niekedy mám pocit že mi horia prsia , zvláštne keď menzes som mala pred dvoma týždňami ale ja sa cítim tak zle hrozne To je

tinka_1807
15. sep 2023

@mimi97 Keďže antikoncepcia ti mení hormóny, tka to môže byť kľudne z nej. Ale pre vyvrátenie tehotenstva pomôže jedine test. Urob si ho a uvidíš. Pre pokoj duše by som s tým nejako nečakala.

anjelicek26
15. sep 2023

@mimi97 prsia sa tiez menia dosledkom hormonalnych zmien... test si samozrejme 14 dni po styku mozes spravit... ale myslim, ze tym to nema ako byt...

mimi97
autor
15. sep 2023

@tinka_1807 dneska je sviatok asi nikde nekúpim ale zajtra skočím kúpiť ved to od 31.8 naposledy čo bolo mohlo ukázať čiže po tých 14 dňoch už by mohlo ukázať či nie či áno že , ale mala som tento mesiac 2-5.9 menzes no sle mne je strašne zle na žalúdok na vracanie len viem predYchavat , roky som mala mercilon a všetko bolo ok len som mala spomenie dva mesiace tak mi vymenil na toto síce od vtedy nemám spomenie ale tento týždeň začínam byt natom zle pred tým som také nezažila , pritom mám doma 3 ročnú dcéru ale pri nej som také nič nemala

mimi97
autor
15. sep 2023

@anjelicek26 Jaj keď som prechádzala na druhu antiku tak som ju začala akoby po pauze 7 dňovej brat a nie hneď že z jedného dňa na druhý nový blister … to sa bojím či medzi výmenou nemohlo i dacoˇu dôjsť ale to bolo už pred 1,5 mesiacom vlastne a menzes teraz bol no mám v hlave riadny šalát a som z toho taká vykoľajená teraz

pabla99
16. sep 2023

@mimi97 ak ťa to ukľudní v minulosti som brala antikoncepciu Zlynda. Naliali sa mi z nej prsia a boli ťažké ako pri PMSku. Bohužiaľ ani po troch mesiacoch užívania mi to nevymizlo, takže som ju prestala brať. Podľa mňa telo reaguje na zmenu antikoncepcie aj v tvojom prípade

mimi97
autor
17. sep 2023

@pabla99 dúfam ,že to bude aj môj prípad robila som si test dneska a negatívny aj keď do ms ešte mám dosť 11 dni vlastne , len sa cítim na prd riadne teda

mimi97
autor
19. sep 2023

@anjelicek26 bola som včera na krv dneska boli výsledky takže hcg negatívne 🙂 len tá bolesť podbrušku ma neprechádza a hrozne boli snáď to prehrmí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre