Mám naliate prsia a bolí ma v podbrušku

alenana
25. nov 2012

Neberiem antikoncepciu. Mám naliate prsia, bolí ma v podbrušku. Normálne už mám depku z toho, že stále som nafúknutá. Menzes mám dostať až o dva týždne. Neviem či mám spraviť test už teraz, alebo až po tom, že mi mešká cyklus?! :(

veron_dorusincova
25. nov 2012

@alenana sprav si potom ak bude ms meskat..mne sa toto stalo tento mesiac a dostala som..ale držím palce!

alenana
autor
25. nov 2012

mne sa to ešte nikdy predtým nestalo :/ mám strach. na bábo sme ešte neni pripravený. ak dostanem ms, tak potom už fakt neviem, čo sa so mnou deje..

moon1979
25. nov 2012

@alenana
@veron_dorusincova

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/byvanie-u-svokrovcov-pocas-tehotenstva-a-po-narodeni-babatka/

v novembri (pred pár dňami) si bola v treťom mesiaci tehotenstva 🙂 zaujímavé ... ďalšia čo nemá čo robiť 😠
aspoň nick si si mohla zmeniť, už keď vytváraš témy a všade riešiš inú situáciu ... že ťa to baví ...

alenana
autor
25. nov 2012

áno, baví, lebo mám kamošky, ktoré majú taký istý problém ako ja 🙂 a tak som to sem dala 🙂 chápeš, moja? 😉 ak nevieš, o čo ide, tak to jednoducho nerieš 😉

moon1979
25. nov 2012

@alenana
😀

alenana
autor
25. nov 2012

krásny úsmev 😉

misinka612
25. nov 2012

@alenana tak moj prvy priznak bol, ze som bola neskutocne smadna 😀 podla mna si sprav test az potom...tieto priznaky som mala aj ja a to som este nebola tehotna to je asi ten predmenstruacny syndrom ci jak sa to vola...tak radcej pockaj s testom 🙂

lea641981
25. nov 2012

@alenana pockaj na menzes 😅

latvia
26. nov 2012

@alenana napis kamoske, nech sa zaregistruje a opyta sa sama za seba, aby to nebolo o tom, ze ty budes nedoveryhodna osoba ked pises raz tak raz inak. pripadne nech sa opyta v tejto teme
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre