Mám citlivé prsia a stmavnuté bradavky. Som tehotná

jessika2
20. máj 2014

po vysadený anti sa snazime hned prvý mesiac,, mam bolesti v podbrusku ako by som mala ms a citlive prsia a o bradavkach ani nevravim,, mi vyskocili von a ztmavli.. dnes je 28 den mrcha neprisla,, od ovu je to cca 11-12 den,,,no test je negativny,, tak teraz neviem ci mozem byt uz tehotna a mat tak skoro priznaky alebo je to z vysadenia antikoncepcie? co myslite??

lulu369
20. máj 2014

@jessika2 ahoj, skôr by som povedala, že je to vysadením HAK 😒 ale ak mrcha nepríde, skús test o cca 5 dní zopakovať 😉

lulu369
20. máj 2014

@lulu369...ja som HAk brala 3,5 roka a po vysadení sa mi cyklus tak rozhádzal, že som musela ísť za svojim gynekológom a brala som tabletky na upravenie cyklu a tiež som bola asi 2-3krát na "vyvolávačku aby mrcha vôbec prišla...

bernadetab
20. máj 2014

Mňa keď začali bolieť prsia tak som vedela už o čo ide.Ale mne vyšiel test pozitívny.Ale nerobila som si ho hneď po tomto príznaku.Ja som chodila aj často na WC a vždy mi bola zima. Len škody že sa z toho nemôžem tešiť do dnes. Skús počkať a keď ti aj potom vyjde negatívny tak bude asi najlepšie ísť na gynekológiu alebo neviem.

jessika2
autor
20. máj 2014

ďakujem za rady ,,, tak jj ja som brala anti 10rokov takže v podstate ani netusim aký mam cyklus 😖 a moje telo je zrejme v šoku a sa prebúdza preto neviem ci to su priznaky vysadenia alebo by sa mohlo vydarit hned na prvý krat,, hádam 🙂

dobromila1111
20. máj 2014

Mozes byt tehu,len este je asi skoro na pozitivny test.U mna prsia tiez hrozne boleli..skus pockat par dni este🙂

jessika2
autor
20. máj 2014

Inak ešte neviete aký ma byť krčok maternice v tehotenstve? lebo ja ho mam hore a tvrdý uzavretý,, takže na 28den ked sa ocakáva mrcha by mal byť skor dole a makkucký ako som sa akurát dočitala 😕

nicolle21
20. máj 2014

@jessika2 vyzera to na tehu, teda az na ten test 😒 ale mozno ti proste pomalsie stupa HCG..
u mna boli prsia hned prva vec, podla coho som to vedela (plus bazalna teplota), ani dotknut sa ich nedalo, obzvlast bradavky, aj v noci som spala s podprdou, lebo ako sa mi tricko o ne osuchlo, tak ma to bolelo 😖 potom to samo preslo.. krcok bol aj u mna tvrdy a vysoko
no a pozitivny test som mala asi az na daky 14ty den po ovulacii, takze este ti to kludne moze ukazat druhu ciarku o 2-3 dni 🙂
drzim palce

jessika2
autor
20. máj 2014

@nicolle21 no presne ak som si vcera dala dole podprsenku tak som myslela že umriem ,,, mi ich musel snubenec doslova ponatierat olejcekom aby sa mi kusok ulavilo,,, toto podla mna nieje prejav pred menstruaciou lebo ked ano radsej si nasadim anti naspat ako toto znásat 😀

nicolle21
20. máj 2014

@jessika2 mna prsia v zivote predtym nikdy neboleli, len tie prve 2-3 mesiace ako som bola tehu 😉

jessika2
autor
20. máj 2014

@nicolle21 ved praveže ani mna nikdy nikdy ani pred menstruaciou neboleli a hlavne sa mi nestalo s bradavkami to co sa mi stalo teraz za posledne 4dni ,,, proste sa citim ako v cudzom tele,, neviem ci toto dokaze sposobit vysadenie antikoncepcie alebo tehotenstvo pockam radsej do pondelka ked ovsem nepride mrcha 🙂

nicolle21
20. máj 2014

@jessika2 budem drzat palce.. ja som si robila prvy test 9 dni po ovluke, ten som mala negativny, ale bazalna teplota bola ok, takze som si napriek tomu bola ista, ze som tehotna (plus ten vnutorny pocit, ze som) a o par dni na to bol duch a potom uz riadne hrube ciary 😉

milota164
20. máj 2014

moze to byt aj aj, sprav si o par dni dalsi a uvidis. Ale ak je to tak skoro po vysadeni antikoncepcie asi bysom isla cim skor k lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre