Mám brať do úvahy test po vyschnutí?

janulik198281
22. nov 2022

Ahojte chcem sa spýtať .. mám 3 dni do ms robila som test a v limite a pokial nezačal schnuť bol čisto biely.. ale akonáhle začal schnut sa tam objavila jemná druha čiarka.. chcem sa spýtať či tieto testy bratm do úvahy alebo ako to s tým je .. testovala som dr max paličkovým a dr max do prúdu. Druha čiarka po zaschnutí sa objavila len na paličkovom. Dakujem za odpovede

janulik198281
autor
22. nov 2022

Ešte by som dodala že ovulaciu som mala tento cyklus potvrdenú od gynekológa lebo som bola na preventívnej to bolo 12.11 + 1. Fotka v limite 2. Fotka po limite
Tehotná byť nechcem-nemôžem preto mám obavy.. žiadne príznaky nemám

veselo_neveselo
22. nov 2022

Nie, testy su oba negativne.
Zena, naco sa takto trapis? Pockaj aspon do dna ocakavanej ms.

janulik198281
autor
22. nov 2022

@veselo_neveselo vďaka za odpoveď.. ja neviem sama si búcham hlavu o stenu lebo mám z toho len strašne stresy a stavy vždy..

kika2565
22. nov 2022

Úprimne... sú tam 2...mne presne tak začal ukazovať test. A nakoniec to bolo tehotenstvo

janulik198281
autor
22. nov 2022

@kika2565 aj po limite ? Leno ten môj je po limite viac ako 2 hodiny

kika2565
22. nov 2022

Ja som svoj hodila do koša v kúpeľni a na druhy deň, keď som upratovala som ho vybrala a už tam bola ..

janulik198281
autor
22. nov 2022

Tento je z prúdu mocu robený spoločne s paličkovým a na ňom nič.. pritom oba sú 10kove

dori92
22. nov 2022

@janulik198281 ahoj, ja som z takéhoto testu bola tehotná. Ducha som vytiahla očami mám pocit 😅 ale áno, po uschnuti tam bol, možno ešte menej viditeľný ako tvoj. A bola som tehotná

janulik198281
autor
22. nov 2022

Teraz zase takto … po ďalšej dobe.. tak ja neviem

sense
22. nov 2022

Tento test by som ako pozitívny nebrala. Počkaj par dni a keď ms nepríde tak sprav potom test

zupka33
22. nov 2022

Za mna vsetky testy,ktore si sem pridala, tak su negativne. No pockaj este par dni tak, ako ti tu uz niektore pisali a ak nepride MS, tak si este sprav jeden test

janulik198281
autor
22. nov 2022

@sense @zupka33 vďaka za ukľudnenie.. ja si tiež myslím že negat pretože by mi podľa mna aj ten do prúdu ukázal aspoň trochu niečo.. a neviem či tieto dr max sú spoľahlivé či sa náhodou niekomu nestalo že by duchovali🤷🏽‍♀️

lenkadenisa
22. nov 2022

Za mňa všetko negatívne. Pozitívne testy vyzerajú inak 😉

dori92
22. nov 2022

Vyzerajú všelijako ale ja som taký mala pozitívny. Veľmi som zvedavá ako to bude u teba. Prosím daj aspoň vedieť 🙂

mvagusta
22. nov 2022

@janulik198281 negativne. Nehladaj co tam nie je:D vela zdaru🙂

janetinka27
22. nov 2022

@janulik198281 na toto ti odpoved nikto neda. ja som nikdy na teste po uschnuti nemala nic, bol biely. ale v poslednom case aj na drahsich testoch vidim (v limite) obcas nieco velmi velmi slabe, co som nikdy predtym nevidela. a je to tam aj po limite. ale tehotna som nebola, no ten testovaci pruzok som mala ovela ovela slabsi ako ty.

vmiri
22. nov 2022

Bože ženy, škoda testov. Čo sa neotestuješ až vtedy keď ti to pár dní mešká? Chápem že si nedočkavá, ale pár dní sa dá počkať. Potom sa nemusíš báť, rozoberať testy a hľadať lupou či tam tá čiarka je alebo nie. Ja som si vždy robila len paličkové testy, raz napr. deň po meškaní a ukázalo to jasný pozitívny výsledok.

janka_01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_01
22. nov 2022

Takmer vždy som mala takéto testy po limite. Na pár minut dve čiarky ktoré následne zmizli. Vždy to bolo kanálik. Ostatné testy boli negatívne. Robili mi to len dr Max a livsane. Ale musím povedať že čiarka bola vždy siva/biela.

janulik198281
autor
22. nov 2022

Len mne nejde do hlavy to, že takýto test bol po vyschnutí potom to zase trochu vymizlo a pritom ten istý moc bol aj v tom teste do prúdu a tam nič.. a oba sú 10kove

vmiri
22. nov 2022

@janulik198281 na každom teste je napísané, kedy, resp. do koľko minút treba vyčítať výsledok. Po x minútach je výsledok neplatný. O pár dní uvidíš či ti príde menzes, keď nie tak si spravíš test a bude to určite viditeľnejšie

darkswan
22. nov 2022

negativ, po uschnuti sa nema analyzovat vysledok...fakt pockaj, takto sa trapit nema zmysel

janulik198281
autor
22. nov 2022

Dobre ďakujem za pomoc a vaše odpovede

janka_01
22. nov 2022

@janulik198281 mne sa to dialo Vtedy keď test začínal schnúť. Čiže sa moč odpadoval. Vyskúšaj test znova.

matkahelka
22. nov 2022

@janulik198281 6 rokov sme sa trapili, kym som otehotnela, ale nikdy, NIKDY som netestovala pred prichodom ms, lebo je to zbytocne a skoda € za testy. clovek si zbytocne robi nadeje a potom je nestastny. to iste odporucam tebe- nadych a vydych a testovat, ked bude meskat ms a nie fotit premocene testy a hladat duchov.

patrixxx23
22. nov 2022

Ja tam vidim ducha..zajtra alebo pozajtra zopakuj test

zuzsat
22. nov 2022

Ked toto su pre vas negativne testy co hovorite na tieto moje.

janulik198281
autor
22. nov 2022

@zuzsat koľkí deň po ovu si ? Alebo koľko dní máš do meškania ?

zuzsat
22. nov 2022

@janulik198281 10-11dpo .cca 6dni do ms som.robila tieto testy...prvy bol z ranneho mocu a druhy okolo 10tej.

janulik198281
autor
22. nov 2022

@zuzsat a boli fotené ešte v limite? Lebo to vyzerá tak všelijako.. ja som pozerala aj v príbalovom letáku u týchto dr max palickovych a vyslovene tam píšu že negatívny test po vyschnutí po niekoľkých minútach môže spraviť falošnú pozitivitu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre