Mám bolesti v podbrušku. Sú to "poslíčkovia"?

villanella
3. feb 2012

...celu noc ma bolelo v podbrušku a ešte sem tam ma zaboli aj teraz....

anjelicek26
3. feb 2012

Poslickovia hm, tazko povedat, ak je to nizko v podbrusku a pridruzi sa bolest krizov, mozu to byt aj normalne kontrakcie. Ale moze byt, ze ti prave klesa brusko, skus si dat prsty medzi branicu a maternicu, ak tas 4 prsty, tak je klesnute.

lucka1987
3. feb 2012

mozu aj nemusia.. v 37 tt su rozne bolesti.. brusko ta taha, picha pobolieva... ako napisala anjelicek, moze ti brusko klesat.. v tychto poslednych dnoch , tyzdnoch su pobolievania, pichania, tahania bezna vec...

barbyna6
4. feb 2012

Ahoj si vtakom mesiece čo sa mu hovori že ked´maš taketo bolesti ,tak sa im hovori ,,falošne bolesti,,to si stoho nerob nič.Ja som stakymi išla da porodnice a ma lekar vysmial,že mam ešte čas na rodenie.Tak asi ti možem poradiť,

p.j.jacky
4. feb 2012

ak mas bolesti v pravidelny intervaloch tak by mali byt tie prave.Ak su ze raz po 4minutach potom po 10minutach asi nic stoho este nebude...a ako hovoria ostatne baby...u kazdej rodicky to je individualne.Ale ak by si zacala rodit urcite by si mala nejake spinenie,vytok a myslim ze by si tie bolesti poznala...su naozaj velmi bolestive-teda aspon ja som tak mala... 😉 drz sa a prajem rychly porod a obom vela zdravia.

gabig555
5. feb 2012

Ja mam tiez uz asi 4tý den bolesti v podbrusku,krizoch a dnes mi to akosi zacalo strielat do stehien,a tyžden do zadu som myslela ze uz to prislo pretoze som mala neskutocne tvrdnutie brucha ale zostalo len pri tom.Som v konciacom 38 týzdni,ale bohuzial nemam to s cim porovnat pretoze prve tehotenstvo som mala sekciu a tam mi len odtekala voda.Ale strasne si zelam aby to bolo uz aj dnes..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre