Mám aspoň malú nádej?

anika02
20. júl 2024

Ahoj žienky, dnes som 9DPT odhodlala som sa urobiť si test...najprv biely, tak som sa riadne vyplakala....keď som išla vyhodiť test tak druhá slabá čiarka. Myslíte že je tam ešte nádej?

deti95060810
20. júl 2024

test sa má vyhodnotiť do určitého času... potom je už jedno čo tam je
takže sprav ešte raz a stopni si čas...

haley7897
20. júl 2024

@anika02 skús ďalší test 🤷🏽‍♀️ dovtedy sa budeme len domnievať...

stellarstar
20. júl 2024

Tesruj s 10kým testom a až ked ti mešká. Skôr sa ti neoplatí

dadka1997
20. júl 2024

@anika02 a k comu je dobre takto skoro testovať? Stojí to za to trapenie ? Test sa odčíta do 5 minút, potom už je neplatný

zuzanockamt
20. júl 2024

@anika02 Áno, nádej tam je. Nenechaj sa tu znechutiť 😉

zuzi0911
20. júl 2024

Test na zaciatku kým si natiahne farbu ..to trvá čiže tu sa neda počítať limit a ukáže ju až ako schne a hlavne tento 🙂 ...držím palce .ciarka je krasna ...

mogaa
20. júl 2024

počkaj pár dní a urob si nový tets...a ano, test treba pozrieť do určitého limitu, nie po.....

spanielka44
20. júl 2024

Je pozitivny!! Takisto mi tento test najskôr neukázal nič až keď som sa vrátila z prace tam bola druha čiarka a dnes som v 12 tyzdni 😉 a pri prvom takisto, vyhodila som ho do kosa no nedalo mi to vylovila som ho a bola tam slabá čiarka žiaľ skoncilo to vtedy MA

martul
20. júl 2024

@anika02 test po limite je neplatný. Zbytočne skoro testuješ a potom plačeš, načo?! Možno si naozaj tehotná len je ešte skoro, načo si sama vyrabas sklamanie?
Vydrž, testuj keď budes meškať alebo má 14 deň od vkladu a výsledok bude jasný. Držím veľmi palce

spanielka44
20. júl 2024

Prva fotka rano pred pracou, druha fotka keď som prišla domov, môžete sa tesit 🙂

anika02
autor
20. júl 2024

Ďakujem vám za každú odpoveď ❤️ aj za povzbudivé slová ❤️

katariiinkaa
20. júl 2024

@anika02 skús zajtra ráno ďalší test a uvidíš, držím palce! 🙏

anika02
autor
20. júl 2024

@zuzanockamt ďakujem ❤️

anika02
autor
20. júl 2024

@zuzi0911 ďakujem za povzbudenie ❤️

anika02
autor
20. júl 2024

@spanielka44 ďakujem veľmi pekne ❤️

anika02
autor
20. júl 2024

@katariiinkaa vyskúšam možno v pondelok ..alebo už počkám na krv vo štvrtok...neviem.

anika02
autor
20. júl 2024

@katariiinkaa a možno ozaj nevydržím a vyskúšam zajtra 😁 ani dnes som neplánovala testovať a testovala som...

katariiinkaa
20. júl 2024

@anika02 ja ťa úplne chápem, robila som presne to isté 😅 bola som proste extrémne nedočkavá..

bambieblue
20. júl 2024

@anika02 ako dlho sa už snažíte?

anika02
autor
20. júl 2024

@katariiinkaa ani neviem či nedočkavá ja som testy nekupovala....asi keby som nemala doma tak netestujem a počkám do krvi...ale tak skúsila som, zlomilo má keď bol biely...a potom...malá nádej 🍀 je to náš posledný pokus...

janickacrazy
20. júl 2024

@anika02 hlavne testuj z ranného moču, tam je silnejšia koncentrácia

anika02
autor
20. júl 2024

@bambieblue s IVF sme začali v roku 2021 mali sme 4 mrazacaky....prvé nevyšlo lebo som zle zareagovala na lieky a skončila na urgentne. Druhé nevyšlo a toto je tretí KET. Rozhodli sme sa vložiť dve bublinky takže posledný pokus..... Do toho som sa pár dní po vklade dozvedela že ockovi diagnostikovali rakovinu. Takže zasa citové otrasy 😢 ani neviem čo mi napadlo dnes testovať asi preto že som mala test doma...a zasa plač... Potom som uvidela druhu čiarku tak zasa malinká nádej...už je to v rukách Božích...budem veriť 🙏

anika02
autor
20. júl 2024

@janickacrazy už vyskúšam asi až v pondelok....alebo už vôbec a počkám na krv

kuko55
20. júl 2024

@anika02 ja vidím//,držím palčeky

anika02
autor
20. júl 2024

@kuko55 ďakujem 🍀

ella1234
20. júl 2024

Ja by som nevydrzalaa, otestuj zajtra a hod sem test, moooooc držím palce 🍀🍀🍀🍀

anika02
autor
20. júl 2024

@ella1234 si tak milá ☺️ zajtra určite nie ale sľubujem že určite buď.hned informovať už nech to dopadne akokoľvek 😉 žienky veľmi ste ma ukluďnili a dali mi nádej 🍀 veľa to pre mňa znamená ste úžasné 😍

fantaghiro21
20. júl 2024

ja som taketo testy mala pozitivne. Nikdy som nemala silne ciarky(az pri poslednom dietati ).Vsetky moje testy by zhodnotili zeny na mk ako negativne :D tie negativne testy sa mi doma nahanaju. Ale nechcem robit nadeje. Drzim palce , nech vsetko dopadne tak, ako ma

svetlonos
20. júl 2024

Ahoj 🙂
vyskúšaj clear blu, ktorý ukazuje aj tyzdne. Drzim vám veľmi palce ❤️

anika02
autor
20. júl 2024

@fantaghiro21 ďakujem za povzbudivé slová....ver mi že zatiaľ všetko beriem tak že rozhodne krv...ale vieš že sa aj trocha teším lebo je to moja úplne prvá druhá čiarka 😉 už len to že môžem ešte minimálne pár dní dúfať 😉 ale tak krásne sa číta keď píšete že aj keď ste mali slabé čiarky že už tie čiarky behajú po dome 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre