Mám 5 mesačné dieťa a nedávno sme mali sex. Môžem byť tehotná?

charlotte89
25. júl 2020

Ahojte často sem nepíšem ale teraz by som si rada nechala poradiť. Mam už dve detičky 2,5 ročnú a 5 mesačnú. Prvý Sex po pôrode sme mali len nedávno asi len mesiac dozadu. Bol nechránený ale drahý sa nakoniec ani nespravil a bolo to asi 2 dní po MS. Myslím si ze mala šanca ze by som mohla otehotnieť. Potom ešte dva krát ale s krémom pharmatex a ani tak sa do mňa neurobil.... Lenže už mi meškajú krámy 5dni. Není som na to zvyknutá vždy mi meškali len keď som bola tehu.... Prvu dcérku sme chceli ale druhá bola prekvapenie, lebo síce sme nepoužívali ochranu (všetky
druhy ochrany mi spôsobujú mykozu) nikdy sa nespravil dnu a napriek tomu som otehotnela. No ale teraz by som sa zbláznila pri dvoch malých deťoch a muž robí v zahraniči. Myslíte že môžem byť tehotná? Btw testy som si robila dva pred týždňom a jeden včera ale boli negatívne.... Ja neviem niekto ma možno vysmeje ale ta meskajuca ms ma znervoznuje. Krámy mam už 3 mesiace od pôrodu a všetky boli načas, plus mínus jeden deň

amelie2017
25. júl 2020

Z kazdeho sexu mozes byt tehotna. 2 dni po ms nic neznamenaju, ja mam plodne dni prave vtedy. A povedzme si, su zeny, co len chlapovi operu trenky a su tehotne.

Ale kludne ti este moze haprovat cyklus, si kratko po porode. Drzim palce. A neboj, nezblaznila by si sa.

charlotte89
autor
26. júl 2020

@amelie2017 ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre