Mám 33. deň cyklu a test negatívny

25. mar 2023

Ahojte. Dnes som 33dc .. test som si robila rapiclear a negatívny. Máme ešte nejakú šancu ? 😢😢😢 ms mi meška 3 dni

autor
25. mar 2023

Pred polrokom sme o babo prisli, ale ms mam ako hodiny, .. niesom ani chorá, na 30 dc ma aj brusko bolelo, tak som uz aj vložku dala no nedošli .. styk sme mali 11, 12, 14, 16 ...

eveline88
25. mar 2023

skus iny test urobit...ClearBlue digital

bejka90
25. mar 2023

A vies kedy si mala ovulaciu? Lebo ju raz mozes mat 13dc a raz 23....a od toho zavisi aj "meskanie" ms. Ja mam cykly 27-29 dnove, ale ked mam vyninocne ovu na 20dc miesto 15 -17tak aj cyklus sa mi predlzi na 31-32

autor
25. mar 2023

@bejka90 ovulaciu som mala podľa dr 28.2. 4 dni po ms a to mi aj dr potrvrdila lebo som mala mierne bolesti .. ale zase mam pocit aj podla ovulacnyc testov ze som ju 11.3. lebo som mal silne 2 ciarky na ovu testoch

bejka90
25. mar 2023

Nemas foto tych testov? Ale zvlastne ked ti dr potvrdil a potom testy neskor.... ale ja zvyknem mat aj 5dni bolesti pred ovulaciou den-2 klud a az tak ovu.takze ja sa uz ani na tie symptomy nespolueham len na teplotu

mimicka2013
25. mar 2023

Ak si mala ovu 28.2 tak ti nemeska 3 dni ale 10 dni...a ak si mala 11.3 pozitivny ovu test tak ti este vobec nemeska...kazdopadne jak pocitam tak pocitam ak ste mali styk 11,12,14,16dc tak ste sa netrafili ani do jednej z dvoch spominanych ovuliek. Ak nevies kedy ovulujes radsej majte sex kazde 2-3 dni ako sa spoliehat na vypocet a potom sa netrafit

autor
25. mar 2023

@mimicka2013 poslednu ms som mala 21.2. mam 30 dnovy cyklus a dnes je to 3 den 33dc ..

autor
25. mar 2023

@bejka90 nie ja som ich vyhodila .. len som netestovala hned od zaciatku co je skoda .. 28.2. co je 8dc som bola na gynde dr pozrela vsetko bolo ok tie bolesti povedala ze su ovulacne este mi predpisala cipky na tie bolesti indometacin .. ale este v ten den ma to akosi preslo tak som si ani jednu nedala..

bejka90
25. mar 2023

Ale.nechce sa mi verit zeby si na 8 den mala ovuto je extremne skoro
.takze skor sa priklanam k tomu ked si mala pozitivne ovulacne testy...

mimicka2013
25. mar 2023

Cyklus sa meni a nikdy nie je 100%presny. Viem ze si mala poslednu MS 21.2, vypocitala som si to ak si dnes 33dc 😀 ale stale teda plati co som vyssie napisala. Ak si mala ovu 28.2 tak ti meska cca 10 dni (za predpokladu ze mas lutealnu fazu 14 dni ale moze byt aj 12 alebo 16dni) ale mat ovu na 9dc pri 30dnovom cykle je viac ako neobvykle a dr by to mala riesit. A ak si mala 11.3 pozitivny ovu test tak povedzme ze ovu bola 12.3 tak si dnes 13dpo a to stale nie je meskanie 3 dni...kazda ma ovu inac po pozitivnom ovulacnom teste a to si musis odpozorobat. Je tazko hovorit kolko ti meska ak nevies presne kedy bola ovu a aku dlhu mas LF. Nehovoriac o tom ze ak ste sex mali 11dc,12dc,14dc a 16dc tak ste netrafili tvoje plodne dni (28.2 ani 11.3) a z toho asi tazko bude pozitivny tehu test v tomto mesiaci.

autor
26. mar 2023

@bejka90 aj pri prvom tehu som mala ovulku hned po menstruacii.. no vtedy mi tehotensky test ukazal 2 ciarky uz 8 dni pred ms a viac neprisla a potom 10tt som potratila ..

autor
26. mar 2023

A teraz mi prišlo zle úplne návaly tepla a pijem vody veľa celkom dosť ma smädi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre