Mám 3 dni pred menzesom a bolia ma prsia

carinka888
12. okt 2023

Chcem sa spytat.. mam 3 dni pred menzesom.. prsia ma bolia aj podbrusko ale nie vzdy.. dnes a vcera som mala jemne hnedkaste spinenie.. som 7 mesiacov po konizacii a uz sme sa zacali snazit o babo… test clear blue dnes som skusila a bol negat.. ale po 2 hodinach som ho rozobrala bola som zvedava ako to hodnoti a nasla som tam dve ciarky aice jedna slabsia. Je mozne ze som na zaciatku a tehu mi este neukaze? Prilozim foto.. 18 sept som mala naposledy menzes… dakujem

carinka888
autor
12. okt 2023
xsimonkax
12. okt 2023

Je hlúposť na entú digi test rozoberať. Pokiaľ je negatívny tak je negatívny a 2 ciarky tam sú vždy. Nie je to ako pri klasickom teste ktorý ocikas a nie je digitálny. Clearblue digitalny je presný. Podľa mňa by to zachytil ale môžeš skúsiť ešte o 2-3 dní neskôr. Držím palce 🍀

dzulli1980
12. okt 2023

Rada pre zachovanie Tvojho psychického zdravia pri snahe o počatie ... nerozoberaj testy, nevyhodnocuj výsledky po uplynutí učeného času atď. ... výpovedná hodnota tohto testu je nulová ... a hlavne sa testuj najskôr v deň očakávanej ms.

carinka888
autor
12. okt 2023

@dzulli1980 jasne to len zo zvedavosti a jasne nerozobera sa viem. Okej tak snazime sa dalej😂

bejbs123
12. okt 2023

Tento typ testu ma po rozobrani // aj ked je negativny,takze rozhodne to v tomto momente neznamena tehu,relevantny je vysledok na displeji

dadka128
12. okt 2023

@carinka888 za 1. je zbytocne testovat pred ms, za 2. čo opisujes sú bežné priznaky pred ms za 3. digitalne testy sa nerozoberajú nikdy .. pockaj kym ti pride ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre