Mám 19 rokov a bojím sa, aby som nebola tehotná

bella567
12. máj 2018

Ahojte baby potrebujem pomoc mám 19 rokov a pred nedávnom som bola ešte panna no s priateľom sme sa rozhodli sa zblížiť ( hádam ma chápete 😉) lenže v podstate nič nebolo lebo ma to strašne bolelo. Ale kus vo mne bol a ako sa hovori existujú kvapôčky lasky bojim sa že ak bol dosť vzrušený co bol že som z toho mohla otehotnieť. Mešká mi menštruácia už týždeň a začínam sa poriadne báť. Plodné dni som v tedy nemala no ako keby mám dosť príznakov tehotenstva napr. Chodím často na malú pobolieva ma podbruško som taká uplakaná a mám pocit že sa mi aj zväčšili prsia, ku gynekológovi nemám čas ísť kvôli škole. Tak či by ste mi neporadili dakujem.

bodka13
12. máj 2018

@bella567 najjednoduchšie a najrýchlejšie sa presvedčiš ak si urobíš tehotenský test.... menzes ti môže meškať aj kvôli stresu, psychika pracuje- bojíš sa, že si tehotná

lenadka
12. máj 2018

@bella567 urob si test, ak ti týždeň mešká ukáže ti či si, ale nie si tehotná. 😉

bella567
autor
12. máj 2018

No ale veľmi tomu neverím aj mojej mamine keď bola tehotná ukázalo 3krat negatívny test a nakoniec ešte mala bábo😔

lindusss2016
12. máj 2018

Chodi sa casto na malu, ked plod tlaci na mechur, nie hned po oplodneni

lindusss2016
12. máj 2018

Podla mna su testy dost spolahlive

bella567
autor
12. máj 2018

@lindusss2016 aha no vidíte niesom s tým skúsená tak ďakujem ze mi aspoň poradíte možno od strachu si to nahováram ale i tak som si nesvoja

bella567
autor
12. máj 2018

@lindusss2016 no už budem musieť vyskúšať aj ten 😔

ebi88
12. máj 2018

@lindusss2016 ja som curala strasne na zaciatku tehu, potom ok a tak pred koncom, je to mozne aj na uaciatku.
Ale aj tak si myslim ze nie je tehotna.

sofi2300
12. máj 2018

@ebi88 mozes byt aj nemusis byt tehotna. Kup si 2testy najlepsie je ho dobre spravit hned rano..vtedy je 100%vysledok daj vediet ako si ppchodila ;)

ebi88
12. máj 2018

@sofi2300 to asi nepatrilo mne, ja sa zatial na druhe naozaj necitim :D

ukulela
12. máj 2018

@bella567 ty si mala prvy sex bez ochrany?????? cely net maju mladi pobehani, vsetko vedia, mudri su jak vestecka gula .... testom neveris, lebo mame neukazalo (mohlo to byt v den meskania, este pred - alebo pred x rokmi s menej kvalitnym testom), ale chlapovi uveris, ze bez ochrany mu dovolis sexovat? hm, nechcem vediet, koho volis, sorry .....
tyzden po meskani by ti uz citlivy test ukazal kolajnice ako na transsibirskej magistrale.
kvapocky lasky su relevantne pri opakovanom sexe (ak hovorime ozaj o kvapockach lasky a vies, co to znamena)
takze aby som nebola len zla - v dobrom - kup si test, v DMke maju aj tie citlivejsie uz od 10 iu/ml. testuj sa rano, to je najleosie. a teda nabuduce prezervativ - nejde len o tehotenstvo, ale aj o pohlavne choroby, rakovinu krcka maternice, ....

lindusss2016
12. máj 2018

@bella567 no ja si myslim, ze tvoje "priznaky" su vsugerovane. Psychika vela narobi.

lindusss2016
12. máj 2018

@ebi88 a to si uz vedela, ze si alebo nie?

ebi88
12. máj 2018

@lindusss2016 no to si nepamatam ci som uz vedela, asi ano; lebo v noci som zacala chodit na wecko co som nikdy pred tym. A to uz som vedela isto.

bella567
autor
12. máj 2018

@ukulela no ale mi sme sex podstate ani nemali bol vomne možno tak 5min lebo ma to bolelo a to je vsetko jasne ze by sme mali gumu keby ze pohlavný styk mame dlhšie. Už som sa poučila bohužiaľ 😔

lindusss2016
12. máj 2018

@ebi88 tak to mohlo byt tiez psychickeho charakteru 😉 mne dr povedala, ze na zaciatku nie je dovod navstevovat zachod castejsie.

lindusss2016
12. máj 2018

@bella567 otehotniet aj ochoriet sa da aj rychlejsie ako za 5 min

ukulela
12. máj 2018

@bella567 otehptniet sa da aj za 2 minuty. ked je chlap nadrzany, urobi sa hned, sorry, za prizemny slovnik 🙂 takze ak bol v tebe 5 minut, opakujem - bol dnu - bol to sex. a aj taky sex staci na prenos nejakej choroby. otestuj sa, udes pokojnejsia.

ebi88
12. máj 2018

@lindusss2016 no dobre ale v noci?

bella567
autor
12. máj 2018

No dobre baby dakujem za rady dam na ten test a uvidim a dúfam že to bude len stresom keď mám tie maturity 😔😊

ebi88
12. máj 2018

@bella567 ja som cez maturu nedostala vobec ani par spoluziacok zo stresu 🙂)

bella567
autor
12. máj 2018

@ebi88 no tak dúfam že to bude tým 😢😢

lindusss2016
12. máj 2018

@ebi88 jasne, mozeze byt,, ze to bolo podvedome

deti95060810
12. máj 2018

PMS...

ejanjelik
12. máj 2018

Mozes mat aj zapal mocovych ciest plus ta psychika. Urcite si urob test a hlavne nestresuj.

pininka
12. máj 2018

@bella567moj muz bol vo mne 30 sekund a bola som tehu, takze 5 minut je teda riadne dlho. Navyse panenska blana moze mat rozne narusenie,nieje celistva, takze cisto teoreticky, s velkym stastim by si mohla byt. A pripajam sa k oststnym ze urcite by som nenechavala bez ochrany ani prvy styk. Ja ked som vedela ze uz sa to blizi k sexu, tak som si nechala aspon tabletky predpisat.

bella567
autor
12. máj 2018

@pininka ale mali ste predohru alebo už po tom všetkom bol v tebe 30 sekúnd

bella567
autor
12. máj 2018

My sme sa prevažne snažili len o to prvé vniknutie a ani to sa nepodarilo možno tak 5cm max a potom som to už nevydržala

bella567
autor
12. máj 2018

ani predohru sme nemali ani nic take 😔 aby sa nič nestalo ne neuvedomila som si tie kvapôčky lasky 😔😔

montemotherone
12. máj 2018

Skôr si od neho niečo chytila, máš nejaký zápal. Preto beháš na WC. Choď na gyndu a máš istotu. Dr. kukne a povie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre