Mám 16 rokov a deň pred ovuláciou sme mali sex

3. nov 2020

Mam 16 rokov a mali sme sex naplno deň pred mojou ovulaciou (zle som si vypočítala plodné dní) aká je šanca ze otehotniem?
Blbé komenty si nechajte pre seba ďakujem

nely1704
3. nov 2020

Veľmi vysoká, tie vzdelanejšie Ti dokonca už aj povedia pohlavie dieťaťa

noami12
4. nov 2020

Keď sa bojíš tak nesexuj naplno, nie vždy ti to môže vyjsť 😊

stary_ujco
4. nov 2020

A výbavičku si už zháňala? Lebo chrániť sa v 16tich rokoch len podľa výpočtu plodných dní v nejakej aplikácii je teda hooodne drsna verzia ruskej rulety. A áno, sanca je tam vysoká.

mirage
4. nov 2020

Ja som bola v 16tich zaspata.. o ovulacii, plodnych dnoch som veru ani netusila.. ani sex som este nemala 😊 k veci : sanca tam je.

zuzanka.zuzu
4. nov 2020

autorka - čo s tým má spoločné koľko máš rokov? biológia funguje rovnako u 16,26 či 36r.... zase téma na rozprúdenie vášní? 🙄 odpoveď vieš aj sama, otázka je položená presne ako má byť aby vznikla debata...

@mirage slovo zaspatá asi nie je správne, keďže o ovulácii sa učí ešte na ZŠ 😉

sense
4. nov 2020

Šanca je 50/50..

mirage
4. nov 2020

@zuzanka.zuzu viem..asi som nedavala pozor..
Ovulaciu som si naplno uvedomila v 28, v snazeni sa o dieta.

lienka175
4. nov 2020

@zuzanka.zuzu neviem, ako sú dnes postavené osnovy biológie, ale nám teda pred zhruba 23 rokmi určite na biológii žiadnu ovuláciu nespomínali...

renata1405
4. nov 2020

Bez si kupit tabletku po

adusa1987
4. nov 2020

Ja som v 16tich na sex este ani nemyslela a to mam.len28 kde tie dievky sa ponahlaju tiez mam.dievca normalne sa bojim.ze pride prefiknuta v 12tich 😭

nominativ
4. nov 2020

Ja som mala v 16 tiež začiatky (to človek ľutuje až časom :D) a o ovulácii som vedela, lebo vždy bola bolestivá.

Každopádne, keď autorka vie o ovulácii a vie, ako sa plodia deti, jednoducho nechápem tieto diskusie. Pozitívne testy ešte chápem, človek je v šoku, nevie čo, nechce hneď mužovi alebo neviem komu hovoriť, potrebuje to spracovať, potrebuje, nech ešte štyri ženy povedia - pozitívny/negatívny...

Ale toto? Ja neviem, ľudia sú blbí. Vážne. Hlupáci. A je to nákazlivé.

fantaghiro21
4. nov 2020

Mali by administratori anonymne otazky schvalovat len s profilom s fotkou a dlhodobym zaregistrovanim....

diewcatqoo
4. nov 2020

Vy ste dost odvazni, v 16 naplno... 🤔

anjelicek26
4. nov 2020

Spoliehat sa v 16tich na pocitanie plodnych dni je paradna odvaha tak ci tak. Ak to bolo len vcera, tak utekaj po tabletku po, ak je to uz par dni dozadu, tak uz len cakaj na vysledok. V tomto veku si maximalne plodna, sanca, ze otehotnies je vysoka. Hlavne nechytaj paniku skor, ako budes mat v rukach ten test. A ano aj materstvo v tvojom veku sa da zvladnut s pomocou rodiny. Ale toto je doslova hlupost, co ste urobili, ze ist naplno :(

nevenka
4. nov 2020

To vazne toto? Tak to su tu temy...jedna v oktobri riesi, ze v maji mala sex a ci nahodou nie je tehotna a ci by to doktor "videl" a dalsia zas hento...🤔🙈😅

nikpa
4. nov 2020

Ja som otehotnela s dvojčatami pred menštruáciou, takže na plodne a nepolodne sa nespoliehaj. A ty keď si mala deň pred ovuláciou v tvojom veku tak je vysoká pravdepodobnosť, že môžeš byť tehotná. Nabuduce najprv zapni mozog skôr ako to čo máš v nohavičkách 🙄

danica2711
4. nov 2020

@diewcatqoo no teda mne napadol iný prívlastok než "odvážni"...

kvetinka134
4. nov 2020

Ja mám už 17 a keď môj frajer mi spomenul tému sex tak som v tej chvíli chcela od neho utiecť 😀....
Si fakt odvážna, dúfam že tak skoro neotehotneš 🙂

hopsadobrandejsa
4. nov 2020

V 16-tich a hned naplno......dnesne deti su pekne odvazne teda.

Ja nechcem tvrdit, ze mat dieta za mlada sa da povazovat za doj****y zivot, ale nemat ani dokoncenu strednu skolu a nechat priatela strielat s ostrou municiou je teda pekny extrem.

Neviem co by som robil ak by mi 16-rocna dcera dosla domov tehotna, ale tak kazdy ma svoje priority niekde inde😎.

nufnuf14
4. nov 2020

No tak ja si dovolím sexovať naplno tak dva dni pred menštruáciou. Inak nie. Samozrejme, že môžeš byť tehotná, mala si rýchlo bežať na gyndu pre tabletku po.

nufnuf14
4. nov 2020

@hopsadobrandejsa aspoň vidíš akí sú tí chalani pritankovani. Určite to nebolo len z jej hlavy.

nufnuf14
4. nov 2020

@fantaghiro21 a prečo? Asi sa o tom nebude rozprávať s mamou. Niekedy sa človek potrebuje len zdôveriť s niečím takýmto a nemá komu. Verejne by to nikto nenapísal.

basska_b
4. nov 2020

Šanca je fest vysoká podľa mňa

evica01
4. nov 2020

A vies o tom, ze biologia nie je matematika?
10 dni mozu znamenat aj 2 tyzdne. Daj si na to pozor.

anjelicek26
4. nov 2020

@nufnuf14 my sme takto dva dni pred menstruaciou /27.den 29.dnoveho cyklu/ spravili syna, ale tak tretie sme planovali, len nie v tej dobe 😂

fantaghiro21
4. nov 2020

@nufnuf14. A co sa ma v tejto situácii akoze zdoverit?
Su len dve moznosti.
A,bude tehotná
B,nebude

Ina možnost neexistuje.
Len ak sa chcela upokojiť tym,ze su pary,ktoré ked sa snažia sa nepodari hend na jeden sup,tak to neplatí pre každého a jen sa akurát tak mohlo zadarit😉

Ci ze je tehotna bude tajit večne?

.

nufnuf14
4. nov 2020

@fantaghiro21 no a čo má 16 a vtom veku človek inak rozmýšľa, alebo nerozmýšľa. Možno jej pomôže keď to dá zo seba von. Ako v jej koži by som sa cítila hrozne, ani predstaviť si nechcem 😱. Mala som pocit, že toto fórum tu je práve na to, aby tu človek mohol napísať hocičo s čím potrebuje poradiť.

nufnuf14
4. nov 2020

@anjelicek26 no tak teraz keď to viem si to nabudúce poriadne rozmyslim 😀. Joj hrozné toto antiku som vysadila už dávnejšie. Bola som z toho nervózna ako pes.

autor
4. nov 2020

Bol to jeho anpas vyskúšať to naplno 🙁... Ja som si myslela ze som už ovulaciu mala na 11DC mala som aj bolesti a s výtok lenže dnes mam zase...

anjelicek26
4. nov 2020

@nufnuf14 ja mam stvrty rok spiralu, spokojna som. Nejako sa na dieta c.5 uz fakt necitim 😂 U nas je to s tou plodnostou nejake az moc dobre.

A k autorke - ak to bolo len vcera, tak si chod po tabletku po! Necakaj vobec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre