Mali ste zväčšené bradavky na začiatku tehotenstva?

misinka1234
26. máj 2021

Zdravim zienky, chcem sa Vas opytat ci ste niektora z Vas mala ako prvy priznak tehotenstva zvacsene bradavky. Snazime sa o babo MS ma prist o 3 dni takze na test je skoro kedze som nedockava a mam fyzicky narocnu pracu aj tak som si test spravila-negativny. Som unavena a pritom som hyperaktivny clovek. Ostava mi len cakat ale dnes som na sebe spozorovala tie zvacsene bradavky plus na dvorcoch male gulicky ktore som nikdy nemala je tam aspon podla Vas mala sanca ? :( dakujem vopred

viktoria1425
26. máj 2021

@misinka1234 so stúpajúcim hcg prichádzajú príznaky tehu. Takže ak sú to tehu príznaky,test ti ukáže 🙂

misinka1234
autor
26. máj 2021

@viktoria1425 no dnes nic ani duch ... tak mi ostsva cakat ci MS dorazi mam ju pravidelnu ... a stale citim ze sa blizi momentalne necitim nic .. tak velmi dufam :( mam tazke problemy s chrbticou a bolo mi odporucane otehotniet do 25 ky .. stale nic 25 uz mam tak ma to trapi kedze nechcem cele tehotenstvo prelezat ...ale mam taky vnutorny pocit zeby to pre tento krat uz mohol byt dovod na usmev :(

misinka1234
autor
26. máj 2021

@viktoria1425 este by som povedala, ze pred Ms mam stale velmi bolestive prsia aj tyzden a momentalne ma nebolia vobec mozno naozaj len trosicku pri dotyku

viktoria1425
26. máj 2021

@misinka1234 tak to už len vyčkať či pride ms alebo nie. A keď tak testnúť v deň očákavanej ms to by už mal byť dúšik ak to vyšlo.
Držím 🤞 nech to vyjde čo najskôr 🙂

misinka1234
autor
26. máj 2021

@viktoria1425 dakujem krasne ;) :*

kkovacovak
26. máj 2021

@misinka1234 prečo robíš test pred príchodom ms? Treba si počkať, testovať ráno. Každá sme iná a každá ma aj iné príznaky. Mne sa napr zväčšili a sfarbili bradavky až v strede druhého mesiaca. Kamoška nemala na prsiach žiadnu zmenu celé tehotenstvo a druhá mala divné bradavky skôr ako vedela že je tehotná. Je to veľmi individuálne. Treba si počkať, test môže ukázať aj neskôr ako je bežné 😉

marticka85po
26. máj 2021

@misinka1234 ja som na prsiach ani bradavkach ziadne zmeny nepostrehla a ani ma nebolia

misinka1234
autor
27. máj 2021

@marticka85po dakujem kazdopadne za info 🙂 mna nebolia tiez co pred ms vobec nepoznam uz ma delia len 2 dni do ms ... mam ju presnu ako hodinky tak uz len cakat a cakat ...

marticka85po
27. máj 2021

@misinka1234 nie je zaco.u mna boli prve priznaky migrena, a silna bolest krizov. Brucho ani prsia ma neboleli

misinka1234
autor
27. máj 2021

@marticka85po bolest hlavy som mala asi 3 dni sialenu .... a chrbtica ma boli nonstop kedze s nou mam problem tak k tomu neprikladam prave tehotenstvo ... mam taky vnutorny pocit zeby to pre tento krat naozaj mohol byt uz dovod na usmev 🙂 tie bradavky ma fakt zaskocili ... najprv som si myslela ze si to len namyslam ale aj snubenec mi to potvrdil :D

marticka85po
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marticka85po
27. máj 2021

@misinka1234 mna tiez 3dni hlava bolela ale az tak ze som zvracala. A taktiez mam problem s chrbticou a platnickami.no tentokrat to bolo ine 🤣

koalka362
1. jún 2021

@misinka1234 ahoj ako to dopadlo? Ja som uplne rovnako. Bolia ma bradavky uz tyzden. Nikdy ma neboleli ani neboli citlive a uz vobec nie na dotyk tricka napriklad. 😁 zajtra ma dojst MS, test bol negat, bazalka 37,4. Uvidime. Cakam ci mrcha dojde :(

misinka1234
autor
2. jún 2021

@koalka362 tiez som mala bazalnu stale tak vysoku ako ty 37.4 presne klesla az den ked mala prist no a aj prisla .... takze nedopadlo to nijak stastlivo bohuzial ... este aj tie bradavky sa mi s5 upravili nerozumiem tomu kedze som taketo nieco nikdy nemala ... asi sa zas menim :D nic to dalsi mesiac ... a mna neboleli 🙂 len sa zvacsili a dost... fakt som bola v tom ze to konecne vyslo kedze som bola dost naladova placliva co tiez nebyvam pred ms ... tak daj potom vediet ty ako si dopadla 🙂 ci prisla alebo nie ..drzim vsetky prsty co mam :*

misinka1234
autor
2. jún 2021

@misinka1234 prvy krat v zivote som mala take priznaky ze som mala vnutorny pocit a je to tu .... vela faktorov nenormalna unava caste mocenie ... vodnasty vytok ... a potom to sklamanie ... ach jaj ... najviac ma take dni trapi ze take zeny ktore nechcu otehotneju ani nevedia ako a potom chodia na potrat ...

koalka362
3. jún 2021

@misinka1234 dalsi mesiac drzim vsetky palceky aj ja <3 vcera zahadny pokles bt na 37.0 ale nic a dnes zas 37.1 a zatial nic 🙈 uvidime cakam, meska len den takze velke nadeje nemam, dakujem :*

koalka362
3. jún 2021

@misinka1234 toto je velmi trefne, sama poznam aj osobne take zeny co potrat bola bezna zalezitost (nie raz).. drzim nam vsetkym palceky, caka nas to najlepsie a na najlepsie sa musi troska pockat <3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre