Mali ste skoré tehotenské príznaky?

31. aug 2023

Podelte sa o to, ake ste mali tehotenske priznaky a kedy vam zacali? Som tyzden pred menstruaciou a mam ako keby PMS, ale ten nikdy nemavam takto skoro 🤔 nechcem sa takto skoro tesit, ale verim, ze sa to konecne mohlo podarit…

zuzi0911
31. aug 2023

Už od 5dpo som cítila že je niečo inak..nechutenstvo,či rýchle zaplnenie jedlo,grganie,bolesti ,zimnice večer,plynatosť atď ...9dpo už bol duch 🙂

autor
31. aug 2023

@zuzi0911 presne to prezivam 🙈 od prveho po posledne co si napisala 😅 plus este bolest v podbrusku sem tam ako keby sa blizila mrcha…dakujem 🙂

zuzi0911
31. aug 2023

Áno tá bolesť bola omnoho silnejšia a taká nárazova krátka. Tak potom veľmi držím palce ❤️

autor
31. aug 2023

@zuzi0911 anoo! Takto skoro som to nikdy nemala, kazdu chvilu chodim na wc, ci som nahodou nedostala MS 🙈 ale mam pravidelny cyklus, tak sa mi to akosi nezda

autor
31. aug 2023

@zuzi0911 a dakujeem velmi ❤️ dam vediet

blondinka95
31. aug 2023

Tiež som mala pocit že príde skôr MS, a nakoniec neprišla. Spätne vnímam že som cítila uhniezdenie a mala som spinenie. Prsia ma začali bolieť..ešte pred testom.
Ešte som nebola u lekára lebo ma dovolenku bez zastupovanie tak budúci týždeň dúfam že mi potvrdi že je všetko ok, mala by som byť v 6 týždni teraz 🙂

michaela329
31. aug 2023

U mňa to bolo rovnaké ako PMS. Ale - bola zimnica k tomu ako bonus. Nesla som sa uhriat.

lucia851
31. aug 2023

Mala som silné bolesti v podbrušku,stále som chodila na malú potrebu,bolo mi zle od žalúdka,točila sa mi hlava a veľmi sa mi naliali prsia a moc boleli,to všetko asi 3 dni pred ms ktorá samozrejme už neprišla a bola som v 4 tyzdni

malycka
31. aug 2023

Ahojte snažíme sa o bábo z manželom skúšali sme to 18 ,19 to boli plodné dni 23 som mala mať ovuláciu aj cez tú sme to skúšali v nedeľu by som mala mať svoje dni poslednú dobu som unavená veľmi mám citlivé bradavky sem tam má zapichne pod bruchom poslednú dobu vždy o 3 ráno stanem ako nespavosť mám myslíte že sa nám to mohlo podariť veľmi po dieťatku túžim

lucia851
31. aug 2023

@malycka počkaj do nedele a keď bude meškať správ si test

malycka
31. aug 2023

@lucia851 áno počkám a uvidím

petra92
1. sep 2023

Mne bolo na 💩úplne ako keď začína chrípka, zima mi bola vkuse aj keď vonku pomaly 40 stupňov, teplotu som mala,(ešte som sa aj paralenom napchala)hnačku, bolesť vaječníkov,hlavy.Som tretí x tehotná a bolo to tak pri každom tehotenstve. Pri druhom som 3 dni pred očakávanou menštruáciou spinila asi jeden deň, už som vedela, že je "zle" lebo nikdy predtým sa mi tak menštruácia nespustala, vždy bola hneď od začiatku silná. Takže to bolo uhniezdovanie 😁

autor
1. sep 2023

Ďakujem veľmi pekne baby za vaše skúsenosti a príbehy 🙂
Som veľmi zvedavá, ostáva mi už len čakať týždeň do MS 🙏

mici88
1. sep 2023

Ahojte. Vidím podobnú diskusiu na problém ktorý pociťujem aj ja. Posledné dni sa citim veľmi zvláštne. Mám závrate, som náladová a s jedlom som na tom na striedačku. Som 9 dní do menštruácie-podľa aplikácie, ale posledné mesiace mi cyklus hapruje tak môže a nemusí byť. Včera som si robila test, ktorý bol zo začiatku biely a po chvíľke bolo na dennom svetle vidno úplne jemnú čiarku. Neviem či to bol kanálik alebo naozaj tak slabý duch. Vôbec neviem koľko dní som dpo, ale som naozaj zvedavá. Nejaká skúsenosť s takýmto testom? Ako to dopadlo? 😁

mici88
1. sep 2023

Oh ešte ma veľmi bolia kríže skoro celé dni a tiež mám pocit, že menštruácia príde skôr.

autor
2. sep 2023

@mici88 no tak to sme na tom rovnako, ja mám tiež pocit, že menštruácia je na ceste 🙈 ale pride mi to nejako skoro…
Akurat ja s tym testom nemám takú skúsenosť ako ty…držim palce, potom daj vedieť ako si dopadla 🙂

sofia1979
2. sep 2023

7 mňa veľmi skoro zhruba tesne pred vyneškanim ak pri prvom aj druhom neskutočná zimnica

autor
2. sep 2023

No vidim, že sa tu ta zimnica opakuje, aj ja to mam 🙈 len teraz neviem, či z toho fakt niečo bude alebo si to len nahovaram 🙈

lucka010522
15. sep 2023

Ahoj ako si dopadla?🙂

autor
15. sep 2023

@lucka010522 ahooj som tehotná 🙏❤️

lucka010522
15. sep 2023

Gratulujem 🙂

autor
15. sep 2023

@lucka010522 ďakujeem🙂

mici88
15. sep 2023

Jeej gratulujem❤️

autor
15. sep 2023

@mici88 ďakujeeem baby❤️

zuzi0911
15. sep 2023

Jeej gratulujem ❤️

autor
15. sep 2023

@zuzi0911 ďakujeem pekne❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre