Mali ste príznakom pred menzesom?

carinka888
Včera o 15:11

Dobrý deň mal niekto príznaky tehu pred menzesom? Napr sucho v ustach, pichanie vo vajecniku, stale mi je zima, unavena, prsia ma nebolia, akné, mrzuta som😂… je realne niekto to mal podobné a boli ste tehotná? Ďakujem

denisa_deniska
Včera o 15:23

@carinka888 koľko máš do ms? 🙂

carinka888
autor
Včera o 15:27

@denisa_deniska 5 dni…

denisa_deniska
Včera o 15:40

@carinka888 takže rovnako ako ja 🙂 keď som čítala nejaké diskusie ohľadom tohto, tak vo vaječníku by ťa nemalo prečo pichať, ak by si tehotná bola, skôr v podbrušku, iné príznaky po 5-6 tt, každopádne niektoré ženy to vraj cítia aj skôr, nejaké tie príznaky 🙂 neostáva nám nič iné, len počkať pár dní a urobiť test, ale rada prečítam aj iné komentujúce

carinka888
autor
Včera o 15:42

@denisa_deniska no obcas ma pichne v lavo akoze nie stale… ty mas nieco? Resp citis dajake zmeny? Ako ja som bola tehotna pred 8 rokmi cize kto si to ma pamatat.😂jedine co viem ze ma boleli prsia ale nemusi to byt podmienka

denisa_deniska
Včera o 15:46

@carinka888 ja som tehotná ešte nebola, takže neviem 🙈 no mňa jedine čo, tak občas cítim niečo v bruchu, ale kým si to stihnem uvedomiť, že čo to može byť, tak to aj prejde :D ale tiež len občas, a hlavne večer, keď si lahnem.. ale yak beriem to tak, že to môže byť aj pms no 🙈 viem iba, že ovulačný test som mala pozitívny 7.10., ale kedy presne prebehla ovu neviem, tak človek by si aj test už urobil, ale asi je skoro

carinka888
autor
Včera o 15:48

@denisa_deniska kedy si mala poslednu menstruaciu?

jaruska222w
Včera o 15:48

Zeny možete mi poradit

denisa_deniska
Včera o 15:49

@carinka888 24.9., ale som po vysadení tabl, tak snaď mi ms bude chodiť pravidelne, podľa ovul. by teda mohla

carinka888
autor
Včera o 15:51

@denisa_deniska ja 25.9😂aka nahodicka

denisa_deniska
Včera o 15:55

@jaruska222w a s čím? 🙂
@carinka888 to áno, tak snaď nám nepríde už vôbec 😂

carinka888
autor
Včera o 15:59

@denisa_deniska no nemusela by.. daj vediet🙂

larrylurex
Včera o 16:21

@carinka888 mňa zase vždy už tak 8-9 pred menzesom začali bolieť prsia. Keď som zostala tehotná, tiež ma začali tak skoro bolieť, no ale tá bolesť bola fakt silnejšia ako zvyčajne 😄 hneď som aj spozornela, ale potom pozerám, že mať príznaky takto skoro pred menzesom je asi hlúposť. No nakoniec som bola tehotná 🤷🏼‍♀️😀
No a celkovo som mala dosť také menštruačné bolesti.

derna
Včera o 16:54

Zima je dnes aj mne , divne chute , pachuť v jedle testy síce pepino ale skúsila som

denisa_deniska
Včera o 17:02

@derna meškala ms?

3petka
Včera o 17:12

@carinka888 ja som príznaky nemala. Mala som taký divný pocit v podbrušku ako by som tam niečo mala take divne nedá sa to ani riadne opísať. Snažili sme sa o dieťa 4 roky takze už som tomu nevenovala nejak extra pozornosť i keď takú malú myšlienku som mala. Jazdila som vtedy na motorke a teda už som myslela že mi ide menzes. Ešte som potom malovala dom, a keď mi 2 dni meškalo (čo nezvykli) tak som si urobila test a bolo to tam.

natuliatko777
Včera o 18:28

@carinka888 ano mala a zacalo ma napinat z kuracieho masa a o par dni ms nedosla a uz ma jeden rok 😝

guiseppinka
Včera o 18:39

2 rozne rana mi neprijemne stiahlo zaludok cesrou do prace, neprikladala som tomu vyznam, brala som, ze som hladna. Tyzden pred ms ma bolelo brucho a mala som pocit, ze dostanem skor. Potom som bola strasne nervna a to som uz zacala nieco sipit, ze pms to asi nebude a nakoniec som sa skoro rozrevala kvoli pripalenej hrianke a to som vedela na 99% a do ms este 2 ci 3 dni. Den na to mi kamoska poslala fotku tesru a vedela som, ze uz som tehu aj ja...

bbshop
Včera o 18:45

Rovnaké príznaky ako tehotenstvo ma aj PMS. Môže sa vyskytnúť od ovulácie až po menštruáciu čiže aj 2 týždne môžu byť takéto príznaky, nemusí to byť len tesne pred menzesom. Tehotenské príznaky začínajú až oveľa neskôr po oplodnení a málokedy sú tak načasované, že by boli práve pred potenciálnym menzesom. V tomto období je to práve pms.

amelie22
Včera o 19:05

@carinka888 tak ja som si dnes spravila čerstvo pozitívny test, takže čerstvo môžem povedať o mojich "priznakoch" 😃 nemám žiadne, ale už cca 4 dní pred ms som mala také kvázi bolesti ako keby išla mrcha. Ale zdalo sa mi to skoro, tak som stále čakala ale nechodila. Normálne vždy cítim podbrušku iba max deň pred. Inak príznaky žiadne.

carinka888
autor
Včera o 19:15

@amelie22 oooo gratulujem..🙂 normalne krasne 2 ciarky?🙂 🙏🙏 parada… ja mam zatial obcas ma pichne vo vajecniku taky tlak v podbrusku, obcas pobolieva akoby to malo prist cize tale vseliake… ale prsia nic ani ine nic😂

amelie22
Včera o 19:55

@carinka888 dve ciarky nie, keďže som robila digitalnym, tak plusko 😅

carinka888
autor
Včera o 20:21

@amelie22 supeeeeer 🙏👍🏻

derna
Dnes o 06:37

@denisa_deniska nie mne ma prísť až neviem kedy mám nepravidelne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre