Mali sme sex s kondómom a už 5 dní mi mešká menzes

kayyaaa
9. nov 2021

Ahojte, chcem sa s niečim poradiť, 30.9 sme Mali sex s kondóm,( durex extra safe) nespravil sa do mňa vytiahol von a tak sa spravil. Potom mi za 6 dni ( 6.10) prišla normálne menštruácia, od tej doby sme nemali sex, ďalšiu menštruáciu som mala dostať 4.11 lenže už mi 5 dni mešká , robila som si dva testy oba sú negatívne. Nechápem čo to znamená a strašne sa bojím. Neviete mi niekto poradiť? Už som zúfalá a strašne vystresovaná

nicoli02
9. nov 2021

znamená to asi toľko, že ti proste mešká menštruácia. nerobila by som si z toho ťažkú hlavu. ono sa to môže diať aj z iných príčin, že ti mešká a nie len preto, že si hneď tehotná.

janai1
9. nov 2021

Co si mala 1.sex že si taká v strese? Práve preto ze si vystresovaná ti s najväčšou pravdepodobnosťou mešká

anjelicek26
9. nov 2021

Meska ti menstruacia zo stresu. Skus sa trosku ukludnit, to je prvy krat, co si s niekym mala sex?

kayyaaa
autor
9. nov 2021

@anjelicek26 nebolo to prvýkrát len priateľ býva na druhom konci republiky takze sa vídame málo čiže aj sexu je málo. Takze v tom niesom až taká skúsená 😔 len proste nechápem prečo mi to takto mešká keďže nikdy som to nezažila, a tehotná byt podľa mna nemôžem keďže bol kondom ani sa do mna nespravil a hlavne som po tom sexe dostala menštruáciu, nedostala som až tu ďalšiu ( teraz) a od tej doby sme sex nemali.
@janai1

nikpa
9. nov 2021

@kayyaaa kondóm, spravil sa mimo, 2 negatívne testy. Ty nie si tehotná ani náhodou, jedine že by ťa oplodnil duch svätý 😇 a nevieš o tom. Proste ti meškajú, ono sa to niekedy stane, aj keď si sa s tým ešte nestretla tak teraz je to poprvé...

renka30
9. nov 2021

Dôvodom meškania nemusí byť len tehotenstvo, počkaj ešte pár dní, prípadne do ďalšej menštruácie a ak nepríde tak choď k doktorovi

jana005
9. nov 2021

@kayyaaa neboj, tehotná určite nebudeš keď sa to stalo tak ako opisuješ.
A len taká otázka, je to tvoja vec, tak nemusíš odpovedať, ale keď používate kondóm, tak prečo ho v tom najlepšom vyťahuje von?

prvosienka7
9. nov 2021

Presne tak, znamená to len toľko, že ti proste mešká cyklus. Pokiaľ je to všetko tak ako píšeš, že ho vytiahol, testy sú negatívne tak sa nie je čoho báť 🙂

kayyaaa
autor
9. nov 2021

@prvosienka7 ano, len som čítala že niekomu test ukazoval že negativne a na 10 deň čo jej menstruacia meskala už bola pozitivna že niekomu to neukáže pravdu 😔. A nikdy mi to takto dlho nemeškalo, nemám ani náznak toho že by som mala mat menstraciu neboli má brucho ani nemám ziaden vytok nič. Dala som si teple obklady na podbrusko, nepustila si horucu vodu do vane a aj tak nič.. neviem sa proste ukľudniť bojim sa strašne…

jana005
9. nov 2021

@kayyaaa veď jednu menštruáciu si už dostala, potom si sex nemala, tak čoho sa bojíš?
Radšej sa objednaj na gyndu, a uvidíš, že chyba je niekde inde

janai1
9. nov 2021

@kayyaaa ty budeš mať ešte zaujímavý život keď ta jedno meškanie dokáže takto rozhádzať 🤦‍♀️ ženy nie sú hodinky, bude ti meškať ešte miliónkrát z milióna rôznych dôvodov

flimelka
9. nov 2021

mozno prave preto ze si v takom strese ti meskaju. daj sa do pohody, co najmenej na to mysli a uvidis, ze pridu 🙂

sabinka147
9. nov 2021

Možno máš cystu .. raz aj mne meškala 13 dní a bola to cysta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre