Mala by som už ducha na teste?

24. máj 2021

Ahojte asi blbá otázka ale potrebujem názor. Keby som bola tehotná už tak 3 mesiace tak by som mala aspoň ducha na teste?alebo je možné že nič?.

miska7754
24. máj 2021

Jasne ze by ti ukazal test.. Test je negativny

kaja871
24. máj 2021

Za 3 mesiace by si mala mat riadne koľajnice test ukazuje negatívny

jallka11
24. máj 2021

To by tam boli riadne viditelne ciarky

pumi21
24. máj 2021

Veru, to by už test ukázal. Tak ak si nedostala mrchu, tak choď k doktorovi, lebo môže to byť niečo iné, čo treba riešiť.

hederamonstera
24. máj 2021

To by si uz asi mala aj jemne brusko, nie len kolajnice 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. máj 2021

.

autor
24. máj 2021

U gynekológa som bola 2 mesiace po styku. To by myslíte tiež videl? Keby je niečo inak navyše menzes som mala stále veľmi silný ako vždy aj so sliznicou.

petamich
24. máj 2021

po troch mesiacoch by si tam veru mala riadnu ciarku a ano aj dva mesiace od styku by uz urcite lekar "nieco" videl - schvalne pisem nieco, lebo neviem kedy bol styk, ovulacia atd. ale podla mna aj plod so srdieckom by uz bol a ak lekar nic nevidel a normalne menstruujes tak fakt nechapem, na co si robis testy, podla mna na 100000% tehotna nie si

kristina0103
24. máj 2021

určite by ti to gyneológ za 2 mesiace potvrdil, ak by to tak bolo. Tak veľa zdaru do ďaľšieho snaženia 🙂 to príde a budeš to cítiť

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
24. máj 2021

Tu uz ide asi o paranoju... nie si tehotna, mas normalne menstruaciu, bola si u gynekologa, ktory by samozrejme tehotenstvo videl, mas negativne testy a si 3 mesiace od styku!
Koniec toto, tu uz ide o psychicky problem...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. máj 2021

A samozrejme ďakujem za normálne odpovede .

nafka0483
24. máj 2021

Bohuzial, to uz problem je.
Nemozes si vytrhnut zo vsetkeho len jednu vec a vztahovat ju na seba bez toho aby si brala do uvahy ostatne okolnosti
Ziadna z tych zien co mala 3 mesiace menstruaciu nepisala, ze by mala negativne testy a ze u lekara na kontrole nebolo nic vidno.

Takze nie, netreba byt paranoidna, tehotna NIE SI. A odpovedala som normalne, k veci.

autor
24. máj 2021

Áno a ďakujem aj tebe za odpoveď ! 🙂

autor
25. máj 2021

Ja by som ani nebola "paranoidna" len tam ide o to že mi teraz mešká 4 deň. Tak už neviem preto čo si o Tom myslieť.

nafka0483
25. máj 2021

Ale meskanie moze mat predsa plno inych pricin. Napriklad aj psychika. Mas negativne testy, bola si u lekara - ak nestaci, tak cakaj dalsich 6 mesiacov ci nahodou neporodis.

Menstruaciu mas vzdy uplne presne? A teraz meska 4 dni? Tak moze to byt psychika, hormonalna nerovnovaha, posunuta ovulacia, prechladnutie, anovulacny cyklus, cysta, myom a ktovie co este.

Ak ta to upokoji, tak si urob dalsi test, objednaj sa k lekarovi, nech ta zas vysetri.

patusikk
27. máj 2021

je veľa veci čo spôsobuje meškanie

autor
31. máj 2021

Ahojte menštruáciu prišla s omeškaním 7 dní a extrémne silná. Ďakujem vám za odpovede.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre