Mäkký krčok na začiatku tehotenstva

bety19
4. aug 2024

Ahojte 4 dni mi meska MS....tehu test vysiel pozitivny..Ale dost som prekvapena ze.nemam ziadny vytok a aj krcok je makky..to asi ok nie je ze? A aj neustalu bolest podbruska mam...to som pri prvom nemala ze nonstop...nedokazem ani fungovat riadne...Dr ma buduci tyzden dovolenku a aj tak je este asi skoro ist....

bessdonna
5. aug 2024

@bety19 ked uz si tehu,krcok nechaj tak,bolesti zvyknu byt.skor by som si dala predpisat progesteron na udrzanie a vynechala sex do navstevy lekara(kvoli bolestiam).nemozes si ani termin vypisat?neni tam sestricka a zastupujuci lekar?blbo to vyslo,ze akurat dovolenkuje.

nikolani
5. aug 2024

@bety19 krcok si sama nekontroluj. Ja som si asi v polke tehotenstva kontrolovala tiež lebo som mala bolesti a prečítala som si (v rámci nejakého článku) o Tom v akom stave má byť krcok a tiež som mala pocit že je úplne mäkký. Doktor mal uuuplne opačný názor a všetko bolo v poriadku 🙂
A k tej bolesti, je to bežné. Ja som si myslela ze mám len veľmi hnusne PMS, menštruačné bolesti neustále a to už sa rozťahovala maternica 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre