Má mi prísť menzes a test ukazuje slabú čiarku

9. mar 2024

Ahojte, dnes mi má prísť ms no zatiaľ aj tehu test ukazuje veľmi jemnu slabú čiarku skoro neviditeľnú ..mali ste niektorá, že Vám test až neskôr niečo ukázal ? Som 13dpo

michaela789
9. mar 2024

Áno, mali. Ak menzes nepríde, skús zajtra/pozajtra znova test, či čiarka zosilnie. Ak áno, si tehotná.

autor
9. mar 2024

Ďakujem no pevne verím že sa už podarilo..

michaela789
9. mar 2024

🍀🍀🍀

zuzanockamt
9. mar 2024

Ak si naozaj 13. DPO, tak čiarka už musí byť dobre viditeľná. Ako máš odsledovanú ovuláciu? Potvrdenú čím - testy, BT, sono?

autor
9. mar 2024

Potvrdená testami

janica_
9. mar 2024

Toto som mala ja 13 DPO a dnes zacinam 22tyzden 🙂 ciarka mi nesilnela velmi dlho az naraz skocila, ale zato ducha som mala velmi skoro.

autor
9. mar 2024

@janica_ ja som mala 10dpo večer viditeľnú slabú čiarku potom som sa testla každé ráno a ráno som už nemala takú viditeľnú ani jeden deň ako v ten večer

janica_
9. mar 2024

Zostava ti uz len to najhorsie a to cakat, pretoze to nevies nijak ovplyvnit. Vacsina zien ma uz v den MS silnejsie ciarky, ale niesme kazda rovnaka. Niekedy som mala tiez az vecer silnejsiu ciarku. Mala som aj slabu ciarku az po vyse tyzdni meskania MS a po troch som dostala zimnicu, silne krce a MS. A o dva mesiace nato som mala tento testik a pokracovanie uz vies 🙂
Drzim palce.

autor
9. mar 2024

@janica_ no veru ano to čakanie je stresujúce,budem dúfať,že ms už nepríde.Ďakujem a prajem Vám veľa šťastia tiež s bábom🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre