Ľudský choriový gonadotropín 1140 a na sone nič nevidieť

barakr
26. sep 2013

Ahojte,prosim vas o radu,takze: 8.8. som mala poslednu menstruaciu,teraz mi treti tyzden meskaju,tak som si spravila test-pozitivny 🙂 sla som ku dr. ,aby teda povedala co a ako..no ta na sone nic nevidela,tak zobrala krv,hcg mam 1140,co odpoveda 4-5 tyzdnu..o tyzden kontrola.takze otazka znie: v ktorom tyzdni ste uz videli mimi,pripadne v ktorom ste este nic nevideli,dakujem 🙂

katkas1
26. sep 2013

u mna v 5t bolo vidno uz vak, ale to neznamena ze musi aj u teba, hlavu hore o tyzden ho uvidis aj ty 😉

aluska11
26. sep 2013

@barakr ahoj...u mňa bolo vidieť vačok až v 6 tt a mimi až neskôr...takže ak si v 4 tt tak je to skoro lebo na začiatku sa termín určuje podľa poslednej ms.ale tehu si od ovu takže v podstate 2-3 týždeň a to ešte nemusí byť vidieť 🙂

livocka21
26. sep 2013

@barakr moj pripad 🙂 o dva tyzdne tam uz bude, neboj nic 🙂 ..... moje nic na sone ma uz 3kg 🙂

emilia25
26. sep 2013

ja vzdy idem k doktorovi ked mi meska 10 dni ms a vzdy mi videl gestacny vacok alebo babetko az neskor bolo vidiet.

tamarar
26. sep 2013

@barakr ale to nie si v 4tt. pocita sa to podla poslednej menstr. ty si teraz v 7tt. a to by uz mal nieco vidiet☹(....nejde o mimomaternicove? nechcem ta strasit, ani nic podobne. naopak. prajem ti, aby sa mimi ukazalo co najskor!🙂

livocka21
26. sep 2013

@tamarar aj ja som mala byt uz v 8tt podla MS ....a nebola som.... mohla otehotniet aj neskor... netreba stresovat

tamarar
26. sep 2013

@livocka21 jasne. hlavne treba mysliet pozitivne a tesit sa🙂

barakr
autor
26. sep 2013

@tamarar viem ako sa to rata,ale podla ms vychadza inak ako podla sona ci hcg..o mimomaternicove nejde,inak by hcg tak nestupalo..

barakr
autor
26. sep 2013

@livocka21 vela stastia prajem k malemu 🙂

barakr
autor
26. sep 2013

@tamarar a pozeram,ze si v 5tt,uz si bola na sone?aj tebe vsetko dobre,hlavne nech je vsetko v poriadku

anjelka1
26. sep 2013

@barakr
@tamarar
baby ten výpočet, v ktorom týždni tehotenstva ste, sa zakladá na poslednej menštruácii. To znamená, že ak menzes mešká 3 týždne, ste v cca 4. alebo 5. týždni!!! nie v 7-dmom. Tehotenstvo trvá 38 týždňov. O 40 týždňoch hovoríme preto, lebo sa kalkuluje aj s tými dvomi týždňami po menzese. Samozrejme, že pokiaľ nejde o umelé oplodnenie, alebo inú asistovanú reprodukciu, nikto nevie presne určiť kedy došlo k oplodneniu a uchyteniu vajíčka v maternici, preto je tam táto 2 týždňová tolerancia.

Milá barakr, buď teda kľudná. Máš čas niečo vidieť.... u mňa bolo hcg až 3400 keď bolo niečo vidieť, aj to tak, že som si musela v ľahu na chrbte päsťami podoprieť zadok, tak vydvihnúť panvu a lekár tak tlačil sonom, že som skoro umrela od od bolesti, takže klídek. A rada nad zlato - nečítaj si tu rady na mk, ani sa tu neraď, lebo každý veci interpetuje inak a zbytočne sa stresuješ, čo ako vieš, teraz najmenej potrebuješ. Ak máš otázky, pýtaj sa lekárov, každá sme predsa iná. A ak ťa lekárka v pohode vyšetrila, načo tieto otázky na fóre? držím všetky palčeky, nech máš čo najkrajšie toto jedinečné obdobie, ktoré ťa práve čaká

barakr
autor
26. sep 2013

@anjelka1 ahoj,dakujem,viem ako sa to rata,len som chcela vediet kedy sa asi objavi mimo na sone,dakujem este raz ,pekny vecer🙂

mimikas
26. sep 2013

ja som v 6tt na sone este nic nemala a vo 8tt uz bilo srdiecko, vsetko zalezi aj od toho ake dobre sono ma lekar

tamarar
26. sep 2013

@barakr nie, este som nebola. povodne som chcela ist az tak v 8, 9tt. Ale kedze som mala v jan 2013 MA, tak mam prist skor. buducu stredu idem na krv. ale myslim si, ze nebude ani nic vidiet, ak by mi robil aj sono. a zbytocne by som sa stresovala. ak mimi bude silne a udrzi sa, bude fajn ho vidiet aj so srdieckom🙂. zatial mam len pozitivne testy a pokusam sa pozitivne mysliet🙂.

rybka1985
27. sep 2013

Ahoj ja som mala poslednu ms 6.8. Teda dva dni pred tebou a som 7+3tt a hcg som mala minuly tyzden vyse 30000. Ale kludne moze byt ze si otehotnela neskor,takze zatial klud.

alienka000
27. sep 2013

@anjelka1 to si ako vyratala? tehotenske tyzdne sa rataju od prveho dna poslednej menstruacie. Cize ak jej presiel cyklus (4t) a meska 3t = 7 tt.
A tak mi to aj ratala doktorka pri mojom tehotenstve. Cize je uz v 7tt.
@barakr neboj nic, mne v 5tt (sla som par dni po meskani MS) nevidela vobec nic ani dutinku co niektore zeny pisu. A povedala, pridte v 8tt vtedy je to najistejsie a bolo tam srdiecko.

rosegirl2013
27. sep 2013

u mňa ani pri HCG 1000 ani pri 3000 furt nebolo nič vidieť 😉 až potom a to sme zodpovedali 6 tt

vafinka
27. sep 2013

@barakr ahoj, nerob si starosti s tymto, ja som bola prvy krat na sone ked som bola v 5t a mala som len dutinku skoro 3mm, potom som bola na zaciatku 7tt a bola uz dutinka aj so zarodkom, mne hned doky povedal, ze som ostala neskor tehotna nie cez ovu, teraz som v 8+2 a na kontrolu idem buduci tyzden ci je uz srdiecko. takze sa nestresuj, nemusela si ostat tehotna cez plodne dni ale troska neskor. 😀

anjelka1
27. sep 2013

@alienka000 jasné, máš pravdu, začala som s tou poslednou menštruáciou a potom som si to nejako neuvedomila, lebo som rozmýšľala nad svojím tehotenstvom 🙂 hej, je to presne tak ako si napísala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre