Livsan test po limite

snazilka_bio_mamka
15. júl 2021

Ahojte, mate niekto skusenost livsan testom? v limite bola velmi velmi slaba čiarka, naznak, tien a po limite 2-3 hod. som ho sla vyhodiť a bola tam ciarka. Nemam ju uz brat do uvahy vsak?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snazilka_bio_mamka
autor
15. júl 2021

@bambulienka25 viem, po limite mi vzdy ostal biely test, preto sa pytam, či nahodou nema niekto skusenost, ze po limite sa az objavila čiarka a bol poztivny.

janulienka_janka
15. júl 2021

@snazilka_bio_mamka ja som mala po limite rovnakú čiarku, rovnaký test livsane, a to dokonca bolo nejakých 10 min po urobeni testu a nebolo to tehu.. Toto je max kanálik.

snazilka_bio_mamka
autor
15. júl 2021

@janulienka_janka takto vyzeral v limite.. tak asi nic, len kanál 😪

sunny15
15. júl 2021

Livsane robí také kanáliky,aj mne urobil a odvtedy ho nekupujem

riderka1
15. júl 2021

nie je tam druha ciarka, drzim palce v dalsom cykle ;) a odporucam testovat testami Woman Secret, netreba duchov hladat..

snazilka_bio_mamka
autor
15. júl 2021

@riderka1 je tam druha čiarka očividne, to ci je kanalik alebo čiarka sa ešte rozhodne v nasledujucich dnoch 😵 woman secret v ziadnej lekarni neviem najst :D

riderka1
15. júl 2021

@snazilka_bio_mamka test si rozobrala (vobec netusim naco) a je po limite, takze nie je platny.. okrem toho, sedy kanalik nie je druha ciarka, preto ti pisem, ze tam druha ciarka nie je 🙂 kludne testuj o niekolko dni tymto, alebo inym testom, to uz je na tebe a nech teda najdes vysledok, aky si zelas. Pekny den

nevenka
27. júl 2021

@janulienka_janka no, aktualne, Livsane vcasny, volnym okom viditelna ciarka a na dalsi den menzes. Uz ho nekupim. Tehu neplanujem uz, meskalo mi 1 den, tak pre istotu som spravila a skoro ma svihlo o zem.

snazilka_bio_mamka
autor
28. júl 2021

@nevenka tiež som nebola tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre