Lesklé oči ako jeden z príznakov tehotenstva

7. mar 2024

čaute baby, mala ste niektorá akoby lesklé oči ako príznak tehotenstva?
Bolia ma kríže v dolnej časti a prsia sa mi tiež dosť zväčšili a bolia ma. Mávam závraty a občas ma bolí hlava. MS by som mala dostať zajtra.

Testovať a ešte bojím. Len som si všimla dnes to, že mám akoby vlhkejšie oči.
Obvykle mávam pred menštruáciou chuť na sladké, jem ho na tony. Teraz nie, jem menej a nie sladkosti.

lubkovaandrejka
7. mar 2024

No ja ti neviem,mne to skor pride, akoby cosi na teba liezlo. Nechut k jedlu, leskle oci. Urob si zajtra test, ten ti povie ci si ci nie si 🙂

evaachesa
7. mar 2024

Samozrejme, lesklé oči = tehotenstvo. Gratulujem. 🙂

zuzanazu85
7. mar 2024

Som nepočula,že lesklé oči signalizujú možné tehotenstvo . Oči sú zrkadlom duše, smútku, šťastia,aj choroby dakedy,možno stavu po istých látkach,ale tehotenstvo? 😁

domka222
7. mar 2024

Ja som počula, že nechuť do jedla a lesklé oči značí skôr príchod choroby,ako dieťaťa

autor
7. mar 2024

@evaachesa skusim si zajtra kúpiť test, snáď ešte nebude príliš skoro

mamutka
7. mar 2024

Mne pred 15 rokmi gynekologička už vo dverách oznámila, že som tehotná, ešte som sa len pozdravila 😁 reku to ako hned viete? Že sa mi vraj lesknú oči 🤣 mala pravdu

domka222
7. mar 2024

@mamutka možno čítala tiež koňa so všetkými vymyslenými príznakmi žien 😂

januska12323
7. mar 2024

A výrobcovia testov nebudú mit co žrát.

mamutka
7. mar 2024

@domka222 to dosť pochybujem, bola to dáma v rokoch, taky rázny kaliber, kebyže začne niekto so somarinami z kona, asi rovno zahučí, ale choďte s tým do psej matere 😁

lenkahvh
7. mar 2024

@mamutka ja som bola teraz od novembra tri-styrikrat chora, s teplotami, oci leskle ako gule - ale cuduj sa svete, ziadne dieťa nič, asi niečo zle robím kua

mamutka
7. mar 2024

@lenkahvh tak pri chorobe je to samozrejmosť. Pri zdravej žene už ta moja dr predpokladám mala skúsenosti, že si niečo všimla na očiach.

autor
7. mar 2024

@mamutka necitim sa choro. Tak neviem. Tie oci si vsimol aj manzel

petronellla87
7. mar 2024

To by boli tehotní všetci čo sú naštekaní😁 sprav si test🙂

otazka1
8. mar 2024

Moja kolegyňa mi takto vedela povedať každý mesiac že nie,ešte nie a nakoniec na mna kukla, že no konečne gratulujem 🤣mala pravdu estw som to ani ja netusila 🤣

martul
8. mar 2024

Takúto absurditu som ešte nepočula. Mali by sme si tu začať robiť nejaký rebríček nezmyslov.
Bolestivé prsia, nechuť, závraty áno. Ale lesklé oči preboha? To bude skôr choroba.

jarmilaj
8. mar 2024

Keď som mala necelých 18rokov, jednoho dňa sme sadili čosi v záhrade, a pozrela na mňa moja babka a zahlásila: Preboha živého, dyevča, šak ty si samodruhá(píšem, ako som počula). Mala som cca tri týždne po menzese. Mala pravdu. Babky vedia😉

viky173
8. mar 2024

Preboha zeny, to co uz zo zufalstva nevymyslite? 😂 leskle oci = tehotenstvo? To na sebe sledujes kazdy jeden chlp ci co? Skludni, lebo pod takymto drobnohladom nikdy neotehotnies.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre