Lekár nič nevidel a dal mi injekciu. Môžem byť tehotná?

zdenn
16. okt 2013

podla testu ano (4kusy🙂 meska mi ms 8 dni ( neviem presne) a mam priznaky tehotenstva (prsia, nevolnost) lekar na ultrazv. nic nevidel, podla neho to tehotnost nie je, pichli mi vyvolavacku na ms. mate s tym niekto skusenost, resp. potvrdilo sa aj tak o nejaky cas tehotenstvo?

kukucka26
16. okt 2013

myslim si je videl dobre , nielen podla USG ale aj podla pohmatu jeho vysetrenia zo spodu aj elksoti maternice sa zistuje cu ste tehulka maternica je zväcsenia presiakla , uvidime kazdy je sice omylny ale ak toto nevidel tak ho potom rychlo zmen .-)

marthuska
16. okt 2013

Nerozumiem, ked ti test ukazal tehu a meska ti len 8 dni, na co si sla tak rychlo k dokimu?

tinka9000
16. okt 2013

Keď je to len 8 dní, určite by som ešte počkala a nedala si pichnúť vyvolávačku..Na usg ešte jasné že nemusí byť nič vidno, ovuláciu môžeš mať inokedy a tak sa môže posunúť aj dátum počatia.

jonas17
16. okt 2013

ja som pri prvom tehotenstve išla k lekárovi, ked som nedostala krámy viac ako 30 dní a nič lekár nevidel. vtedy testy neboli a utz len v nemocnici 🙂 dostala som vyvolávačku a krámy som nedostala 🙂 bola som tehotná 🙂

wewe22
16. okt 2013

pri prvom tehu som dostala inekciju ale Dr mi vysvetlil ze ak tam babo predsa len je inekcia mu neublizi naopak mu pomoze rast

majjjjuska
17. okt 2013

môžeš byt kludne tehotna,ved ked si ešte len na začiatku tak ani lekarovi nemusí babatko ukazať na sone.ja som bola v 4 tyždni tiež mi testy ukazovali,že som tehotna a na sone nič doktora nevidela

tamarka9
17. okt 2013

ano mozes byt tehotna, aj ked teda lekar by to mal rozpoznat aj podla inych znakov ako sono. Uvidis co sa stane po vyvolavacke, ak si tehu tak mrcha nepride a ako ti tu uz wewe22 pisala, injekcia babatku neublizi, takze bez starosti a drzim palce nech sa podari 🙂 A este inak ti lekar mohol zobrat aspon krv, tam je koncentracia HCG omnoho vyssia, lebo on sa len mocom vylucuje. A ked si ho uz tam mala, tak to naozaj vyzera slubne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre