Ktorý test vám najviac “duchoval”?

14. jan 2024

Ahojte zaujíma ma ktorý test vám najviac duchoval. Počula som že pepino je na prvom mieste. A videla som už aj že mamatest a slunicko. Väčšinou používam slunicko a momentálne asi na 3-4 testoch po sebe mám ducha. Keď vám spravili ducha tak len raz alebi vždy aj na viacerých testoch ? Chcem vedieť či to môže byt začiatok tehu alebo ti duchovia sú bežní aj na viacerých testoch po sebe.

nikoleta999
14. jan 2024

Sprav digi test a máš istotu, ako takto hádať, čo to je ...

clean
14. jan 2024

GS mamatest mne napr duchoval aj pepino. Ale teraz keď som ostala tehotná tak mi ukázali normálne ale tak že najprv bola tá čiarka čo potvrdí tehotenstvo a potom testovacia tak som vedela hneď že je to pravda. Digi test neviem aké sú ale vraj sú 25kove a nemusia ukázať ak je to skoro. Ale ak ti ukáže na viacerých značkách tak si tehu

tehotna40
14. jan 2024

Ja som mala najhoršiu skúsenosť s clearblue ultra včasným, nie ten co ma plusko ale čiarku. Inak ostatne testy vždy ukázali, ako mali. Najlepšie sú za mňa rapiclear a digitálny clearblue.

autor
14. jan 2024

@nikoleta999 áno viem ďakujem za radu, ale pýtam sa na skúsenosti iných.

autor
14. jan 2024

@tehotna40
@clean ďakujem pekne 🙂 na digi je určite skoro. Skúsim ešte iné značky zajtra pozajtra. Doteraz som robila slunicka a naozaj veľmi slabý duch tam boo na 3 testoch.

tehotna40
14. jan 2024

Ja som mala na dr max teste úplne slabú čiarku, myslela som si ze nič, že to len kanalik, ale nedalo mi to na druhý deň som kúpila digi a bol + 1-2.

autor
14. jan 2024

@tehotna40 jeden digi mám aj doma, odkladam ho možno spravím cez týždeň ak tam bude stále nejaký duch 🙂

clean
14. jan 2024

A mešká ti ms ?ne ukázali už cca 4 dní pred očakávanou ms. Ale držím palce nech je tam výsledok ktorý si praješ 🥰🙂

clean
14. jan 2024

Takéto som mala ja.

autor
14. jan 2024

@clean toto už by som ani za ducha nepovažovala 🙂 práveže nemešká 😂preto vravím že veľmi skoro. Ja som tak 8 max 9 dpo 🥹len som mala divne pocity v bruchu ako pri prvom tehu a mám zapchaty nos toez presne ako pri prvom 🥹tak skúšam testy. Skôr zo zvedavosti - či sú ozaj take nekvalitne. Nejakú nádej si tento mesiac nerobím.

medda_beda
14. jan 2024

pepino, ale len raz.

ivetsofijanko
15. jan 2024

Ja takto...7dni pred...

autor
15. jan 2024

@ivetsofijanko a nakoniec z toho tehu nebolo ?

ivetsofijanko
15. jan 2024

No bodaj by

autor
15. jan 2024

@ivetsofijanko ahaaa, to si teraz testovala ?

autor
15. jan 2024

@ivetsofijanko a koľko dpo si ?

ivetsofijanko
15. jan 2024

Praveze som pred...7dni...dnes od rana na vracanie,zavraty,svrbi ma brusko a dole chrbat boooze

ivetsofijanko
15. jan 2024

Dnes...lebo mi to nedalo...

autor
15. jan 2024

@ivetsofijanko si 7 dni pred ms ? A koľko po ovulácii ? Vieš kedy si mala ? Ale vyzerá to nádejne 🙂

ivetsofijanko
15. jan 2024

Vies ja tom mam take hektické,nesledujem uz toto,aj ked mam menštruacny kalendar...
Pri prvom som si to nesledovala a bum...

autor
16. jan 2024

@ivetsofijanko jasne jasne chápem, tak držím palce ozvi sa kľudne o pár dni ako vyzerá čiarka 🥹

clean
16. jan 2024

Ahoj, aj si sa ešte testovala ? Ako si na Tom ?

autor
16. jan 2024

Ahoj áno, včera bola už celkom viditeľná ale dnes zas slabšia sa mi zdá. Asi nič z toho 🥲

autor
16. jan 2024
ivetsofijanko
16. jan 2024

Dnes rano som si robila z ranneho mocu a ciarky 2...ono to strašné blbo odfotilo,ale boli tam 2 ciarky

ivetsofijanko
16. jan 2024

@clean ahoj ahoj,dnes rano a opat 2 ciarky...naprt sa to odfotilo,ale bolo to tam

autor
16. jan 2024

@ivetsofijanko skús pridať aj foto 🙂

clean
16. jan 2024

Skúste aj inú značku ak ukazuje na jednom bude aj na inom a možno aj silnejšie. Mne tie mama test fialové robili duchov a veľmi silných alebo biochemické môže byť tých som mala podľa testov veľmi veľa.

autor
16. jan 2024

@clean áno pôjdem sj iný skúsiť určite.

ivetsofijanko
16. jan 2024

Jasne,su slabšie,ale su,lebo je TO mozno strasne skoro... kiezby to pozitivne bola realita

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre