Ktorý deň od oplodnenia ste mali test pozitívny?

linda0307
19. dec 2019

Ahojte, rada by som sa vás opýtala, tie ktoré sa sledujete či už meraním bazalky alebo inými dostupnými metódami, viete ktorý deň od ovulácie a potencionálneho oplodnenia sa vám ukázala druhá čiarka na teste? Viem že cca 11 dní od ovulky, ale skôr ma zaujímajú vaše príbehy, konkrétne. Tie čo ste boli ako ja nedočkavé, a testovali ste sa skôr, no najprv boli testy negatívne a potom prišiel ten zlom a boli dve čiarky

pininka1
19. dec 2019

Mne pri každom ukázalo na piaty deň od oplodnenia, roky si sledujem ovuláciu a viem presne kedy som ostala tehotna. Nikdy som nevydržala kým mi bude meškať.

epoka
19. dec 2019

ja som mala slabú čiarku 9 dpo

lila1988
19. dec 2019

Ja viem presne, kedy mám ovulaciu, obe tehotenstva preto aj vysli hneď na prvý pokus snaženia, ale vzdy bol test pozitivny, až keď meskala MS(v prvom meskala 5 dni, v druhom dva). Vedela som, že som tehu hneď, aj sa mi o tom snivalo a testy boli biele ako sneh, aj keď som testovala každý deň.

linda0307
autor
19. dec 2019

@pininka1 waaau tak to si mala rýchle zahniezdenie ☺️

@epoka aj si cítila niečo "iné"

@lila1988 a aký máš prosím dlhý cyklus? Ja mám 28 dní, dnes je 28 deň, včera mi bolo tak všelijako od PMS aj nejaké pnutie a bradavky ma bolia od ovulácie.. No lenže menzes nikde, bolesti sa zmiernili a na teste taká čiarka druhá že ledva ju vidieť. Ovuláciu som mala na 14 deň a neviem či to nie je už dlho

hennyinnsbruck
19. dec 2019

Mne na 10 dpo. 9dpo nič a 10 dpo duch ktoreho som videla len ja 🤩🤩🤩

3 mes predtým (skončilo to biochemickým) som na 7dpo cítila pichanie v podbrušku (tipujem uhniezdenie) a taktiež 10dpo duch.

olivia_0309
19. dec 2019

Mne 9DPO nič, ani ťuk, ale 12DPO už riadna čiara ako majú niektoré ženy v deň MS alebo keď im to mešká😉

petkasaurus
19. dec 2019

Ahojte, citili ste aj krce ako keby pred menzesom? Ze aj to moze byt priznak tehotenstva ale tak, samozrejme aj menzesu

hennyinnsbruck
19. dec 2019

@petkasaurus ja nikdy

linda0307
autor
19. dec 2019

@petkasaurus ja som bola 2x tehotná, prvý krát som necítila nič ale plánovala som to, takže som to zistila nejako po meškaní, a pri druhom som mala pocit že stále dostanem, furt kŕče, potom kríže a keďže som mala vtom čase veľmi nepravidelnú menštruáciu, necelý rok po prvom porode nejako som sa tým nezaoberala, viem dokonca že raz som si dala tampón, lebo som bola presvedčená že mi prídu. A neprišli vtedy som bola 6tt a boleli ma bradavky nič viac. No to nedopadlo happy endom.. Tak teraz čakám čo bude

linda0307
autor
19. dec 2019

@hennyinnsbruck no ja som tiež videla toho ducha dnes asi jediná 😂

hennyinnsbruck
19. dec 2019

@linda0307 zajtra by mal byť silnejší

petkasaurus
19. dec 2019

@olivia_0309 ahojky, na 9DPO si si robila s tym desiatkovym? Ci s tym 25kovym?

petkasaurus
19. dec 2019

@hennyinnsbruck mozem sa spytat, na 9DPO aj ty si pouzila ten 10kovy?

hennyinnsbruck
19. dec 2019

@petkasaurus hej 👍

hennyinnsbruck
19. dec 2019

@petkasaurus počkaj nie... 25tkove sú citlivwjsiw nie? S tým...... Citlivejsim

hennyinnsbruck
19. dec 2019

@petkasaurus som z toho jeleň... Ale hľadala som ich na Amazone (odtial som mala) a boli to 20 tkove 🤣🤣🤣👍

petkasaurus
19. dec 2019

@hennyinnsbruck tie 25kove su menej citlive a o to viac spolahlive.. Ze uz tam musi byt toho hcg mrte aby to zachytil 🙂

hennyinnsbruck
19. dec 2019

@petkasaurus ahaaa... Diky za vysvetlenie 😊😊

epoka
19. dec 2019

@linda0307 preto som robila test tak skoro, lebo ma manžel chytil za prsia zo srandy a som myslela, že mu vylepím, tak ma boleli :D ako boleli ma aj pred menštruáciou, ale nie takto intenzívne 🙂

epoka
19. dec 2019

@linda0307 a ja som ho tiež toho "ducha" videla vtedy ako jediná :D

olivia_0309
19. dec 2019

@petkasaurus 10tkovym citlivejsim, v den MS som robila 25tkovy clearblu + a hned som mala mega plusko, po troch dnoch digi clearblu 25tkovy a objavilo sa +2-3t

lucinka1988
19. dec 2019

@linda0307 pri prvom tehu sa mi ukazal slabý duch cca 10dni od oplodnenia. Teraz chceme druhé a meriam zatial len BT, preslo 10 dni od ovulácie, stále sa drzi okolo 37 ale ms mám dostať až o pár dni, tak cakam, test zatial nechcem robit

evuska135
19. dec 2019

Mne nikdy skoro test neukazal, vzdy az ked meskala ms, skusala som par dni skor no vzdy negativne, no ja vzdy viem kedy mam plodne dni aj vacsinou citim ked sa to podarilo 🙂 uz 3ti krat to zazivam teraz (no dufam ze uspesne to bude ) 🙂

petkasaurus
20. dec 2019

@linda0307 ahojky, testovala si dnes? Mne dnes menzes neprisiel a mal, ak zajtra nepride, pojdem otestovat 🙂

natalindaaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalindaaaaa
20. dec 2019

Ja si meram 3mes bazalnu a robim ovu testy, kedze neviem kedy mavam ovu. V pondelok som bola u lekara vraj mi pomaly rastu vajicka v pondelok 16mm, v sobotu bola ovu. Tak sme skusali den pred ovu a aj den po ovu. Po sexe (v den po ovu) som dostala neskutocne krce neviem z coho a v ten mesiac sa zadarilo a som v 9tt ❤️❤️ Moj priatel bol presvedceny ze to vyslo, a ja najvacsi bojko na svete co sa bojim tehu testov som si pozerala domace testy s olejom s cukrom. Oba mi vysli ako mali ale aj tak som tomu neverila (ved take kraviny 🤔). Na druhy den som kupila pepino test s bola mini ciarka, priatel kupil digi a ukazalo 1-2 🤩 Na 8dpo som testovala... Brala som femibion, zelezo a pila alchemilku. Velmi drzim vsetkym palce ❤️❤️❤️❤️

demonka5
20. dec 2019

Na 18 den

petkasaurus
20. dec 2019

@natalindaaaaa dakujeme a tebe a bejby vela zdravíčka :*

natalindaaaaa
20. dec 2019
daniela2227
20. dec 2019

@natalindaaaaa zaujali ma tie tvoje domace testy 😁 vygooglila som si to,Lebo som doteraz o tom nepocula 😊 skúsila som s olejom /o ked píšu že moc by mal byť ranny/ a teda ak je to fakt pravda,Tak by bolo super 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre