Ktorému testu veriť?

zuzuvani
13. okt 2011

Ahojte všetky maminy aj nemaminy 🙂 Idem Vás poprosiť o radu. Môžem byť tehotná ak mi dva testy ukázali iba jednu čiaročku.Potom som si Kúpila testík Fortel s vysokou citlivosťou a tam sa mi ukázala úplne slabulinka druhá čiaročka, to mi už týždeň meškala menštruácia.Ani by som si ju nevšimla ale keď som prišla k oknu a poriadne sa pozrela bola tam 🙂 to bolo tri týždne po možnom ,,otehotnení" . Tak som išla znovu do lekárne a kúpila som si novinku, ten digitálny test, čo Vám ukáže aj v ktorom môžem byť týždni (clear blue) ten mi však ukázal výsledok negatívny. Hneď na druhý deň ráno som dostala menštruáciu, trvala len tri dni a nebola moc silná, ale ani najslabšia. Tak som z toho teraz akosi mimo 😲 Mám šesť ročnú dcérku a keď som bola tehotná mala som menštruáciu ešte 2 mesiace po otehotnení.Skôr ma mýlia tie testy. Nemáte niektorá skúsenosti s digitálnym testom, či mám veriť skôr tomu jednoduchšiemu, čo mi ukázal druhú čiaročku slabú?

tea333
13. okt 2011

pozri si aku citlivost ma ten digital, a aku ten citlivy test co si robila.Ak bol ten digital citlivost iba 20 alebo 15 a ten najcitlivejsi 10, a ten ti ukazal //, tehotna byt mozes.mne sa ale zda, ze ten digialny clear blue je velmi citlivy.vzdy sa moze stat, ze sa vajicko oplodni, ale s menstruaciou odide..

maggie2
13. okt 2011

Príčin prečo testy ukazovali rôzne výsledky môže byť niekoľko. A preto Ti neostáva nič iné len zopakovať test. Kúp si zopár úplne obyčajných v strednej cenovej kategórii a zopakuj test o niekoľko dní. Podľa toho ako píšeš, ale pravdepodobne nie si tehotná.

Treba si uvedomiť,a to mnoho ľudí si ani neuvedomuje že 40 až 65 percent všetkých OTEHOTNENÍ končí samovoľným potratom. Viac ako POLOVICA potratov sa uskutoční skôr, ako sa diagnostikuje tehotenstvo. Niekedy sa ani potrat nespozoruje, krvácanie býva silnejšie ako pri normálnej menštruácii a spojené je s kŕčmi, ženy ktoré mávajú silnú a bolestivú menštruáciu to vlastne nemôžu ani rozoznať. HCG hladina (na čom sú založené tehotenské testy) i po potrate v tele sa ešte "chvíľu" vyskytuje, logicky dňom po dni klesá.

petruci6
13. okt 2011

najspolahlivejsi je mamatest s citlivostou 10,ale ak si mala menstruaciu,tak si skor myslim,ze vajicko oplodnene mohlo byt,ale zial odislo v skorom stadiu,to preto aj ta slaba ciarka po vymeskani,inak by si uz mala silne // na hocakom teste

katka3012
27. okt 2011

mamatest 😉

milankovazuzana
28. okt 2011

ClearRapid, 100% spoľahlivý.

katkas1
28. okt 2011

ja tiez mozem odporucit ClearRapid 😀

ani3012
28. okt 2011

krvnému testu 🙂 😉
a vôbec neplatí,že čím drahší,tým lepší

salma22
28. okt 2011

ja som sa spoliehala na vsetky aky mi v lekarni predali takemu som verila a dufala v // ciarky 🙂 bolo mi jedno aka je to znacka

pinkypinkus
28. okt 2011

Ja som si kúpila najlacnejší v DMku- myslím Pepino. A ukázal už 2 dni po meškajúcej MS. Podľa mňa, ak má ukázať,tak aj ukáže-hocijaký.... V lekárni sú podľa mňa predražené, pri "plánovaní" prvého tehu som si kupovala z lekárne a nevidím rozdiel...

gubcikova
28. okt 2011

verila som testom že nie som tehu a aj to potvrdzovali až dokým som nezistila,že som v 8tt

leeenka26
28. okt 2011

MAMATEST 🙂) naj naj naj na svete 🙂)

natalia777
28. okt 2011

ja som si kupila uplne obycajny z lekarne dr. max aj test bol dr. max za 2 eura 😀 a ukazal hned v prvy den ked som mala dostal krasne dve ciarky 🙂 a potom som si utekala kupit este jedne kupila som clear blue ale nie ten digitalny a ten mi ukazal tak akurat ducha 😠

jana776
28. okt 2011

ja tiez odporucam mamatest, pruzkovy s citlivostou 10. Mam odskusanych kooopec testov a tento na 100% nerobi falosnych duchov, takze ak sa tam nieco crta, tak to nie je presvitajuci pruzok, ale tehotensky duch

baramborka
30. okt 2011

Táto otázka je velmi trefná a dobrá a fakt sa mi hodí vhod pretože akurát zajtra sa chystám kúpiť tehu test 🙂
takže mamatest hovorite ? 🙂

mima1983
30. okt 2011

Ja doporučujem MAMATEST 10, mam ho overeny, cenovo dostupny a sú hned 2 ks v balení... skusila som aj CLEAR BLUE Digi - len kvoli tym tyzdnom - ale asi sa moc neoplatí,lebo je moc drahy.... alebo potom este WOMAN SECRET - tiez su tam 2 ks 🙂

kukucg
30. okt 2011

Podla mojej skusenosti mamatest 10 dva pruzky v baleni 😉

nelicefo
30. okt 2011

Clearblue digitálny s indikátorom tehotenstva. 🙂 a mamatest 😉

ellit
30. okt 2011

suhlasim s nelicefo 🙂

azmuk
10. dec 2012

Mamatest ...jasne cervene ciarky, 2 dni po vymeskani ocakavanej menstruacie. Robila som si len jeden test. Radim vsetkym pockat s testovanim. Vydrzat!!!

bibuska2
17. nov 2023

Ahojte baby chcem sa vás spýtať podľa tohto testu môžem byť tehotná?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre