Ktoré ste čerstvo pozitívne?

zoginka
3. máj 2019

My krásne silnieme, včerajší test spodný, dnešný vrchný + digi. Držíme si palce 💕

anjel411
3. máj 2019

Držím palce 🤗🤗🤗Aj my silnieme. Digitálny z dnes rána, červené postupne sobota,utorok, štvrtok (včera ráno) a modrý zo včera cez deň

zoginka
autor
3. máj 2019

@anjel411 krásne. Radosť na to pozerať. Teším sa, že nás pribúda. Len nech nám to všetko krásne vyjde.

nikk1
3. máj 2019

Ja som si robila včera test zajtra by som mala dostať ms, ta čiaročka je taka slabá :( objednala som si tiež clearblue test, ten si chcem spraviť nejako budúci týždeň. Nechcem sa predčasne tešiť lebo v decembri som mala mimomaternicove :/ ... tešiť sa budem až keď Uvidim pekný ultrazvuk v maternici a bit srdiečko ❤️ Ale Vám zienky gratulujem a držím palce ✊

diaalex
3. máj 2019

Baby a odkiaľ ste kupovali digitálny clearblue, lebo som už pochodila všetky lekárne aj na okolí a nikdy nemajú 😕 síce som si testy robila skoro pred mesiacom a boli pozitívne, ale zo zvedavosti by som urobila aj tento 😊

anjel411
3. máj 2019

@diaalex ja som v Dr.Maxovi kupovala. Hneď prvá lekáreň a mali ho. Asi som mala šťastie

anjel411
3. máj 2019

@nikk1 ja som tiež po prvých dvoch testoch , stále tomu moc neverila. Ja som na Vianoce mala pre zmenu biochemické. Ale po treťom teste (5dni od prvého) keď už bola čiarka silnejšia, tak som začala myslieť pozitívne že teraz by to už mohlo vyjsť

zoginka
autor
3. máj 2019

@nikk1 ale tY tam ciarocku máš 😘

samanthasilvia
3. máj 2019

@nikk1 ahoj ja tam druhu ciarku vidim 😍 aj ja som tak mala 3 dni pred MS a som tehotna 😍 tak ti držim pršteky a daj vediet ako si dopadla 😊 a otestuj sa o par dni neskor mala by byť silnejšia 😊 tak som to mala ja :

nikk1
3. máj 2019

@anjel411 ja sa len nechcem predčasne tešiť 🙂 spravim další test v nedeľu a Uvidim či silnie čiarka 🙂

nikk1
3. máj 2019

@zoginka áno mám 🙂 len sa bojím že to bude zas mimomaternicove :/

nikk1
3. máj 2019

@samanthasilvia určite dám vedieť ;) a gratulujem ❤️

diewcatqoo
3. máj 2019

Baby, ja vam to vsetkym velmi prajem, ale neda mi to - aky zmysel ma kazdy den testovat? 🤔

lenka9617
3. máj 2019

@diewcatqoo možno to nemá zmysel, ale napríklad ja som po potrate a keď som si spravila test pred 2 dňami tak mi to nedalo a spravila som si ho aj včera aj dnes aby som videla ako je ta druha čiarka silnejšia zo dňa na deň ❤️ Žijem v zahraničí a kým sa dostanem k lekárovi chvíľu to potrvá preto chcem vidieť že tam ta čiarka stále je. Nevedela som sa jej dočkať no zároveň sa veľmi bojím a prajem si aby toto tehotenstvo skončilo o 9 mesiacov pôrodom zdravého dieťatka 🙂 ... nemusí mat všetko zmysel 🙂

kendova_anna
3. máj 2019

Gratulujem vam velmi babulky! Drzte sa a uzivajte si tehulkovanie🙂 🙂

zuzizu2
3. máj 2019

Vsetkym vam drzim palce baby 🙂 Aj nam sa konecne uz zadarilo 🙂

dada000
3. máj 2019

@nikk1 držím palce ja som tiež mala druhu slabú a dnes má naša dcéra skoro 2 roky ;)

nikk1
3. máj 2019

@dada000 ďakujem krásne ☺️

zoginka
autor
3. máj 2019

@diaalex ja v benu lekárni

lenka9617
3. máj 2019

Môj dnešný test 🙂 5 dni do menštruácie. Je to slaba čiarka ale je tam a dúfam že ostane 🤞❤️

patrikaa2
3. máj 2019

@zoginka gratulujem viem si predstaviť tvoju radosť 😍 ja som mala taký istý test úplne len duch potom digitálny 1-2 a teraz začínam 16 tt 😍😊

zoginka
autor
4. máj 2019

@lenka9617 super to bude, ale novoročných spuntikov 💝

zoginka
autor
4. máj 2019

@patrikaa2 ale to curanie už od teraz má zabíja 😂😂😂

patrikaa2
4. máj 2019

@zoginka hej hej to som mala aj ja to zachvilku prejde a teraz zas stále cikam 😁

zoginka
autor
4. máj 2019

@patrikaa2 my ženy sa mame 😂

nikk1
4. máj 2019

@anjel411
@zoginka
@samanthasilvia
Taaaak baby dnes by som mala mat prvý deň ms a ráno som si spravila test a takéto koľajnice 🙈

zoginka
autor
4. máj 2019

@nikk1 gratulujem maminka. Vitaj 💕💕💕 veľmi sa s tebou teším. Už len nech to spoločne dotiahneme do úspešného konca ❤️❤️❤️

nikk1
4. máj 2019

@zoginka ďakujem krásne ❤️ Stále tomu nemôžem uveriť 🙈

zoginka
autor
4. máj 2019

@nikk1 je to sok, ale nádherný 💋💋💋 teším sa s tebou a s našimi spendlickami 💕

samanthasilvia
4. máj 2019

@nikk1 krásne ❤ gratulujem 😍

nikk1
4. máj 2019

@zoginka ty si tiež na začiatku tehotenstva? 🙂
@samanthasilvia ďakujem ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre