Kto sa vyzná v ovulačných testoch?

liv_94
19. okt 2018

Ahojte prosim vas tie co sa vyznate v ovu testoch ... robim si uz asi 7 den a posledne 3 dni mam tu druhu ciarku rovnaku .... viem ze nie je pozitivny ale , problem je v tom ze sa snazim zachytit ovu pretoze este nemám ms koli tomu ze kojim takze vobec netusim kolko som dc a ani dpo 😅🙄 viem len ze tento mesiac sme sex mali 3.10, 9.10 , 15.10 a 18.10. Dakujem za kazdu odpoved 😊( vrchny je dnešny )

renatka100
19. okt 2018

@liv_94 to su nejake cudne testy, ja ked som mala ovulaciu tak som mala max jeden den obe ciarky, inu znacku si neskusala?

petka_3
19. okt 2018

Mne toto robili počas kojenia. Potom o mesiac zas a potom som dostala prvú ms od pôrodu. (cca. rok po pôrode).

petka_3
19. okt 2018

Uzavrela som to tak, že už nabiehal postupne cyklus a zachytili to. Vychádzalo to presne na tie dni ako malo.

liv_94
autor
19. okt 2018

@renatka100 ahoj doteraz som ich pouzivala a nerobili mi to ..a nemam inu znacku s tymito som vzdy bola spoko 😊

liv_94
autor
19. okt 2018

@petka_3 vaaazne ? Fiha dobre vediet no ja som 9 mesiacov po porode a stale kojim aj pocas dna aj v noci ale jasne ze uz menej ako na zaciatku no uvidime ale dakujem za skusenost 😊

simonahra
19. okt 2018

ak kojíš tak môže byť takýto zvláštny výsledok :/ ale inak by mal byť pozitívny iba jeden denň

petka_3
22. okt 2018

@liv_94 Mne to vyšlo približne takto, 9, 10, 11 mesiacov po pôrode, potom už pozitívny - 1. ovulácia a potom som dostala ms.

olafienko
3. nov 2018

to sú uplne normálne negatívne testy. ja mám vzdy taku slabu druhu čiarku, len obcas v rámci cyklu mam naozaj len jednu ciarku. takže testovať ďalej🙂

liv_94
autor
3. nov 2018

Teraz mam duchov na tehu testoch už 4 deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre