Krvavé špinenie a hnedý výtok. Môžem byť tehotná?

syska111
4. okt 2021

Ahojte, s priateľom sa snažíme o bábätko, počas ovulácie sme mali nechránený styk a, mna už týždeň bolia prsia zdajú sa mi aj väčšie.. Pred 2 dňami som mala dokonca krvave špinenia a hnedý výtok.. Menzes som mala pred 2 týždňami takže som ho nemala dostať.. Podbrusko sa mi zda tiež tvrdsie.. Myslíte že to krvácaníe mohlo spôsobiť uhniezdovanie?

janetinka27
4. okt 2021

ahoj a kedy si mala ovulaciu? pred 2 tyzdnami si mala MS, potom ste mali nechraneny styk, tyzden ta bolia prsia a mala si spinenie a vytok.

sense
4. okt 2021

Kedy si mala ovuláciu? Lebo ak si mala pred 2 týždňami ms tak teraz môžeš mať ovulacne bolesti a ovulacne krvácanie

anjelicek26
4. okt 2021

Kedy si mala ovulaciu prosim, ked si mala menzes pred dvoma tyzdnami? Skor si mala pred dvoma dnami ovulaciu a nie, ze si uz tehotna... pockaj, kym ti menstruacia vymeska a potom testuj.

werony_n
4. okt 2021

Nechápem ako si ženy môžu myslieť, že tu dostanú odpoveď nato, či sú tehotné. A čo my sme tu sybily?? Tak po prvé krv rozhodne nie je znakom tehotenstva, bruško ti nezačne tvrdnut, keď si týždeň tehotná a prsia sa ti bežne zväčšia pred menzes... Urob si o pár dní test a bodka, tak sa to robí bežne 😊

syska111
autor
4. okt 2021

Prepáčte ja som to asi zle vysvetlila, 14.9 som mala menzes 5 dni, potom som mala o 7 dní ovuláciu ktorá trvala do 30.9 ale 2 dní pred ovulaciou sme mali nechraneny styk.. A teraz mam tieto "príznaky".. Viem ze si to môžem len nahovárať.. ale to spinenie som nikdy pred tym nemala.. Ďakujem aj tak

sense
4. okt 2021

@syska111 ovuláciu si aj nejako sleduješ alebo podľa appky, ale podľa tohto ako píšeš je to skôr to ovulacne špinenie keďže teraz si 20DC. Koľko dňový mávaš cyklus?

syska111
autor
4. okt 2021

@sense podľa appky ale vždy mi to tak vyjde aj menzes.. A cyklus mavam 28 az 31 dňový, teraz som mala 31

sense
4. okt 2021

@syska111 tak to špinenie bola pravdepodobne ta ovulácia, možno posunutá, a to špinenie si mala na 18DC, 8 až 11 dní pred ms je veľmi skoro na akékoľvek tehu príznaky, to sa vajíčko ešte nestihli uhniezdit..
Počkaj do termínu ms čiže do toho 12-14.10 a potom sprav tehu test...

syska111
autor
13. okt 2021

Baby som tehotná, a áno ta krv bolo uhniezdovanie, ✌️

janetinka27
13. okt 2021

@syska111 super, gratulujem 👍🙂

evulka1234
26. nov 2021

@syska111 super gratulujem 🥰

kundiboo
27. mar 2022

@syska111 ahoj a to spinenie a krv si mala len jeden deň alebo viac dni ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre